Jump to content

W momencie uruchomienia się pulpitu restart


marvel

Recommended Posts

Witam,

dziś rano spadł mi telefon z krzesła obrotowego max 0,5m na dywan (wcześniej spadał z wysokości głowy na płytki i beton /wymieniłem wyświetlacz/ i nic mu nie było). Wyłączył się, w momencie włączania zero reakcji, po podłączeniu do ładowarki ciągły restart (pojawia się logo android i wyłącza się i tak w kółko). Uznałem, że coś się rozłączyło, rozebrałem telefon i wszystkie taśmy i złożyłem z powrotem. Po tym telefon zaczął reagować na POWER i uruchamiał się do momentu pojawienia się systemu tj. pojawia się napis android, te trzy kropki "idą", włącza się na chwilę wibracja i teraz powinien pokazać się pulpit a telefon się wyłącza. Uznałem że może coś się stało z systemem więc:

- odblokowałem bootloader - fastboot działa bez problemu

- wgrałem od nowa system wg instrukcji z forum i youtube - też poszło bez problemu

po pierwszym wgraniu systemu w momencie "pulpitu" pojawił się błąd menedżer zadań został zamknięty (czy coś takiego) i znowu sam się zrestartował - zaznaczyłem opcję w miflash żeby zostały dane (przez pomyłkę), ok wgrywam jeszcze raz bo "coś jest nie tak". Czysta instalacja i powtórka z opcji przed zabawą z softem.

Czy ma ktoś pomysł jak go wskrzesić czy uszkodził się lut pamięci przy upadku i tylko serwis?

Pozdrawiam

edit.

telefon dodatkowo się nie ładuje (pokazuje, że ładuje)

Edited by marvel
Link to comment
Share on other sites

Opisane objawy pasują do uszkodzonego w wyniku upadku lutu pod PMI albo pamięcią eMMC, ale skoro nie ładuje to obstawiam 1szą opcje. 

Jeśli byłbyś zainteresowany naprawą to możesz podesłać go do mnie na serwis - więcej info na priv 

Link to comment
Share on other sites

  • Nezumi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...