cezary310 Opublikowano 13 Listopada 2017 Opublikowano 13 Listopada 2017 cześć, wczoraj wieczorem próbowałem wgrać xiaomi eu na mojego R.N.4x/mtk. kiedy chciałem przesłać rom na telefon okazało się że nie mogę ponieważ w twrp mam około 700 mg a plik ważył coś około 1 gb. pomoże mi ktoś
Nezumi Opublikowano 14 Listopada 2017 Opublikowano 14 Listopada 2017 Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
Rekomendowane odpowiedzi