Skocz do zawartości

cezary310

Użytkownicy
  • Postów

    1
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia cezary310

Mitu

Mitu (1/14)

0

Reputacja

  1. cześć, wczoraj wieczorem próbowałem wgrać xiaomi eu na mojego R.N.4x/mtk. kiedy chciałem przesłać rom na telefon okazało się że nie mogę ponieważ w twrp mam około 700 mg a plik ważył coś około 1 gb. pomoże mi ktoś
×
×
  • Dodaj nową pozycję...