Skocz do zawartości

Odbieranie połączeń - inne przyciski


olobus

Rekomendowane odpowiedzi

Nie spotkałem się nigdy z taką opcją, ale deweloperzy oprogramowania może skorygują moją wypowiedź.

Jest jedynie opcja autoodbierania połączeń. Są tam parametry odbierania zawsze, przy podłączonych słuchawkach, przy połączeniu bluetooth oraz zarówno przy podłączonych słuchawkach, jak i połączeniu bluetooth. Są też trzy parametry ustawienia opóźnienia: 3, 5 i 10 sekund.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, 742617000027 napisał:

Nie spotkałem się nigdy z taką opcją, ale deweloperzy oprogramowania może skorygują moją wypowiedź.

Jest jedynie opcja autoodbierania połączeń. Są tam parametry odbierania zawsze, przy podłączonych słuchawkach, przy połączeniu bluetooth oraz zarówno przy podłączonych słuchawkach, jak i połączeniu bluetooth. Są też trzy parametry ustawienia opóźnienia: 3, 5 i 10 sekund.

Rozumiem, ja używam również N910C (samsunga) i tam jest możliwość ustawienia przycisku fizycznego na odbieranie rozmów (nie trzeba przesuwać po ekranie tylko wystarczy wcisnąć centralny przycisk jak w starych telefonach :) fajna opcja w zimny lub deszczowy dzień i zawsze działa. 

Tak sobie kombinowałem, ze może Redmi też coś podobnego ma w oprogramowaniu... może inny gest lub sam dotyk do ekranu lub po prostu wykorzystanie któregoś przycisku fizycznego  ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@olobus w ustawieniach możesz ustawić wyłącznie kończenie połączenia przyciskiem fizycznym, nie ma możliwości ustawienia odbierania. Ma to sens gdyż mógłbyś niekontrolowanie odbierać np. połączenie w kieszeni. Co do MiKey nie jestem pewien czy można ustawić w nim odbieranie połączenia, na pewno można ustawić, że po naciśnięciu dzwoni do konkretnej osoby, jego koszt jest niewielki, więc możesz przetestować czy taka opcja tam występuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...