Jump to content

Mi band tools i miband 2, gubi dostęp do powiadomień.


carolef

Recommended Posts

Miband tools ma dostęp do powiadomień. Ma pełne uprawnienia nadane, autostart i brak oszczędzania energii. Opaska sparowana. Jak włączę mi band tools aplikacja daje komunikat o braku dostępu do powiadomień. Klikam ok i uruchamia się ustawienie powiadomień. Zaznaczone jest miband tools. Odznaczam i zaznacz ponownie. Po tym zabiegu powiadomienia na opasce działają jakiś czas. Gdy przestaną działać (parę godzin) znowu włączam miband tools i od nowa komunikat o braku dostępu do powiadomień i cała zabawa od nowa. Jak zrobić by stale działały powiadomienia? Telefon redmi 3 z najnowszym softem. Na poprzednich też tak było.

 

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to comment
Share on other sites

Kiedyś miałem miband tool i działało ciągle. Potem odinstalowałem by sprawdzić inną, ale nie podobała mi się. Wróciłem do miband tools i od tego momentu mam ten kłopot. Cóż dam znać za jakiś czas czy jest dobrze.

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Link to comment
Share on other sites

@Wojusek ja mam od zawsze powiadomienia włączone, aplikacja zakłódkowana, żadnego oszczędzania energii włączonego, a jak się wyloguje i zaloguje na konto w MiFit, ubiję aplikację i uruchomię ponownie to problem występuje jak w temacie. Tak jak wspominałem popsuło się to od któregoś update, wcześniej nie miałem z tym problemu, ale nauczyłem się z tym żyć i zawsze włączam od nowa powiadomienia ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
[mention=37510]Wojusek[/mention] ja mam od zawsze powiadomienia włączone, aplikacja zakłódkowana, żadnego oszczędzania energii włączonego, a jak się wyloguje i zaloguje na konto w MiFit, ubiję aplikację i uruchomię ponownie to problem występuje jak w temacie. Tak jak wspominałem popsuło się to od któregoś update, wcześniej nie miałem z tym problemu, ale nauczyłem się z tym żyć i zawsze włączam od nowa powiadomienia
No i dalej problem występuje.

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Mam telefon Xiaomi Redmi Note 2 na którym domyślnie zainstalowany był miui wersji 7, oraz opaske xiaomi mi band 2. Od poczatku do aktualizacji Miui do wersji 9 dostawałem powiadomienia aplikacji, facebook messenger itp. A od wersji 9 tylko powiadomienia o połączeniach a wszystko w powiadomieniach jest włączone, jakies porady co sie mogło stać?

Link to comment
Share on other sites

  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...