Skocz do zawartości

Mi4 serwis odmawia naprawy


Mazoch

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem, odesłałem do sprzedawcy telefon który padł bez powodu i jeśli można to proszę mi powiedzieć co widać na tych zdjęciach oraz czy jest możliwość iż sprzedawca sam uszkodził sprzęt by go nie naprawiać?

Odpowiedź serwisu:
"Witam. W załączniku przesyłamy dokumentacje zdjęciową wykonaną przez Naszego dostawcę.  Telefon został uszkodzony mechanicznie. Najprawdopodobniej przy nie udanej próbie wyciągnięcia baterii. Ekspertyza oczywiście bezpłatna, natomiast koszt odesłania telefonu 16zł , płatność przy odbiorze kurierowi. Na zdjęciu ,Nasz dostawca zaznaczył miejsce, w którym taśma została uszkodzona."

Klapka nie była w żadnym wypadku zdejmowana by wyjąć baterię co to za absurdalny pomysł? Aparat został uszkodzony w wyniku upadku jednak telefon działał nadal bez problemów i kiedyś zaczął się bardzo mocno grzać wtedy też się wyłączył i już nie włączył. Między upadkiem a całkowitym zepsuciem minęło spory kawał czasu. Pozdrawiam i z góry dziękuję.

22292521_1743742039260403_49926032_o_LI.jpg

22323956_1743742042593736_1665668024_o.jpg

22281445_1743742059260401_304878217_o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Serwis i autor tematu siebie warci :D

Cytat

Witam mam problem, odesłałem do sprzedawcy telefon który padł bez powodu...

Cytat

Aparat został uszkodzony w wyniku upadku jednak telefon działał nadal bez problemów i kiedyś zaczął się bardzo mocno grzać wtedy też się wyłączył i już nie włączył.

 

Rozwaliłeś sobie tel. serwis dał ciała ale wykorzystał to, że tel był uszkodzony mechanicznie :D ale zeby tak urwać tą taśmę, aż mi się wierzyć nie chce bo akurat mi4 koledze naprawiałem ze 2 razy.  W każdym razie sytuacja raczej beznadziejna. 

 

Ps. Chyba nie liczyłeś że taki pokiereszowany tel ci naprawią w ramach jakiejś gw. za darmo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chamstwo to sobie wsadź w cztery litery i więcej nie udzielaj w moich tematach. Znalazł się spec od siedmiu boleści.
Telefon nie jest mój więc obojętne dla mnie czy go naprawią za hajs czy za darmo no ale ty już wiesz lepiej, że to ja zepsułem.

Temat do zamknięcia sprawę załatwiłem.

Edytowane przez Mazoch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...