Skocz do zawartości
  • 0

Ostatnia używana aplikacja po odblokowaniu


Pytanie

Opublikowano

Witajcie, 

Gdzieś przestawiłem coś, że po zablokowaniu i późniejszym odblokowaniu pojawia się ostatnia aplikacja lub okno zamiast ekranu głównego. Czy można to jakoś odkrecić. Kilka razy przeszukiwałem ustawienia i nie mogę tego znaleźć. Nazywało się to jakoś "zapamiętaj pozycję" lub coś w tym stylu

1 odpowiedź na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...