Jump to content

Wymiana szybki Redmi Note 4

Rapzes
 Share

Recommended Posts

Witam, upadł mi telefon na prawy górny róg. Telefon zakupiony w xsklepie. Model redmi note 4 3gb ram, 32 GB. Dotyk wszędzie działa jednak chce wymienić to szkło bo jest popękane, jaką była by tego cena i czy ktoś z was się tym zajmuje? 

Ja wymieniłem szkło znajomemu w Redmi Note 3. Na początku obawiałem się tej operacji, ale poszło wszystko o dziwo bardzo szybko i bez większych kłopotów. Cena takiej operacji to zakup wyświetlacza, trochę czasu i sprawności manualnych No i nie zapominaj, że tracisz gwarancję na telefon samemu w nim grzebiąc. Wiadome, że zbity ekran nie podlega gwarancji, ale dodatkowe samowolne rozbieranie telefonu również może spowodować utratę gwarancji. Ja na Twoim miejscu dogadał bym się ze sprzedawcą u którego kupiłeś telefon, wysłał mu wyświetlacz i niech on go odpłatnie wymieni.

• Like 1

• 3 weeks later...

Hej,

Podłączam się pod temat, bo mam dokładnie ten sam problem. Myślę, że u mnie poszła sama szybka, przynajmniej tak to widzę. Dotyk działa na całej powierzchni bez problemu.

@Rapzes - daj znać czy wymieniłeś, jeśli tak, to czy sam czy serwis no i chyba najważniejsze samą szybkę, czy cały wyswietlacz

@tomasznowak - piszesz, że wymieniłes szkło, a potem że cena to zakup wyświetlacza. Wymieniałeś jednak cały wyświetlacz, czy tylko szybkę?

Widziałem na YT filmik jakiegoś hindusa, gdzie sama szybka odeszła zadziwiająco łatwo z telefonu. Próbowałem podważyć w moim i trzyma się bardzo mocno więc nie jestem pewien czy to dobra droga.

pozdr
Kowal

wymienia sie ekran+ szkło( a nawet całą ramke wraz z tym ) wszelkie próby odratowania, odseparowania wyswitlacza od szkla sa mozliwe ale cala procedura i ponowne laminowanie wymaga sprzętu, umiejętności i nie ma gw sukcesu ;P 

Edited by Lamcza

No więc mamy jasność. Póki co niestety na dragon-tt zestaw do Redmi Note 4 (Global) nie jest dostępny.
To naprawdę jedyne źródło oryginalnych (oby) części? Czytając historie o wyświetlaczach z żółtaczką itp problemach wolałbym w coś takiego sie nie władować.

pozdr
Kowal

• 8 months later...
  • 3 months later...

Witam,

Redmi note 4 global  -kupowany w Sferis 

Telefon działa ,dotyk działa to  tylko sama szybka  po upadku w trzech miejscach  pęknięta?

Edit:

Kupiłem komplet = dotyk+wyświetlacz+ramka 

https://magboss-economy.pl/wyświetlacz-lcd-ekran-dotykowy-xiaomi-redmi-note-4x-biały-ramka,p,pl,37753.html

Edited by max35