Skocz do zawartości

Xiaomi.eu (miupolska) - wersja stabilna vs weekly


Karls

Stable vs Weekly  

17 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Która wersja Xiaomi.eu (miuipolska) jest twoim zdaniem lepiej dopracowana:

    • Stable
      8
    • Weekly
      5
    • Żadna - lepiej zostać przy romie Global.
      4


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Chciałbym zasięgnąć waszej opinii na temat tego, który kanał wydań Xiaomi.eu (miuipolska) zapewnia lepiej dopracowane romy. Logika by sugerowała, że stabilne powinny być lepsze ale spotkałem się z wieloma wypowiedziami, że jest dokładnie odwrotnie i te wydania są trochę "na doczepkę" a cała uwaga deweloperów skupia się na tygodniowych. Podkreślę tu, że nie chodzi mi o nowości, czy nawet MIUI9 - celem tego pytania jest wskazanie najbardziej dopracowanego i bezawaryjnego romu MIUI, nawet jeśli miał by być nieco w tyle pod względem gadżetów.

Obecnie jestem na romie Stable i ogólnie spisuje się bardzo dobrze, choć w detalach potrafi mieć humory - przykładowo w poprzedniej wersji działały gesty do wykonywania zrzutów ekranu a w najnowszym już ten sposób nie działa - pozostaje skrót w togglach. Podobnie SIP wydaje się być zbugowany, natomiast nie miałem okazji sprawdzić go na poprzedniej wersji więc tutaj nie wiem czy mamy do czynienia z regresją czy starym bugiem.

PS. Podobny temat był już poruszany tutaj, jednak było to dosyć dawno, pojawiło się ledwie kilka opinii, a sam wątek jest już zamknięty. Z tego względu otwieram nowy temat, który, mam nadzieję, rzuci więcej światła na tę sprawę i będzie pomocny przy podjęciu decyzji na jaki kanał dystrybucji się zdecydować.

Edytowane przez Karls
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi odblokował(a) ten temat
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...