Skocz do zawartości

Dysk Google - funkcja zablokowana przez administratora


daro69

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam Redmi 4x wgrałem MIUI 9 xiaomi.eu 7.8.24(rozwojowa) ze strony MIUI ale nie działa mi dysk Google to znaczy gdy wchodzę w dodatkowe ustawienia - kopia- konto Google wyświetla FUNKCJA WYŁĄCZONA PRZEZ ADMINISTRATORA. Może ktoś się z tym spotkał i wie z czym to się je za wszelką pomoc z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zmienił(a) tytuł na Dysk Google - funkcja zablokowana przez administratora

Na kompie jest ok czyli działa świeżo wgrałem rom lecz kopia się robi tylko w chmurze xiaomi ale jakoś sobie poradzę napisałem tylko dla tego że może ktoś zna rozwiązanie. Jak coś to i bez dysku można żyć ,

Edytowane przez daro69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Też mam taki komunikat ( FUNKCJA WYŁĄCZONA PRZEZ ADMINISTRATORA ), ale kopia się tworzy, co widzę logując się przez www do Dysku Google – tam jest zakładka "Kopia zapasowa" i są widoczne moje urządzenia oraz data/godzina ostatnio wykonanych kopii.

Tworzenie się ich to jedno, ale z przywracaniem, to już jest inna bajka. Ja nie wiem, jak zrobić, wymusić. Piszą tam, że idea tej kopii jest taka, ze przy ponownej instalacji jakiejś apki, jej dane/ustawienia zostaną wzięte z tej kopii. Ale nic takiego się nie dzieje. Mam na myśli instalowanie na tym samym urządzeniu (bo chyba ta kopia w ogóle na tym polega, że tylko na tym samym urządzeniu ew. może być wykorzystana).

Ktoś coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...