Skocz do zawartości

Odbieranie połączeń - tapeta blokady


modliha

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestem nowy, forum bardzo duże, jeśli jest post przepraszam.

Mam Mi5 i jest super. JEDNAK poczytując sms wyłączam ekran przyciskiem blokady (bo już wszystko wiem 8-) ) i egzystuję dalej.

Gdy przychodzi połączenie, dzwoni telefon, wibruje ALE na ekranie mam tapetę blokady.

Muszę odblokować telefon, wyjść z menu SMS w którym byłem wcześniej i odebrać , lub spuścić pasek powiadomień i tam jest powiadomienie że ktoś właśnie dzwoni.

Czy można ustawić tak ekran żeby podczas przebywania w innych menu lub aplikacjach , zostały one zrzucane w tło i jako nadrzędne pojawiło się połączenie ??

Strasznie to przeszkadza w użytkowaniu. Nawet nie wiem kto dzwoni.

Dzięki

Adrian

Edytowane przez modliha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi odblokował(a) ten temat

Czyli wyłączasz ekran a nie uruchamiasz blokady z tego co widzę po opisie.

Ja mam tak ustawione, że przycisk power włącza blokadę ekranu i wykonując takie kroki jak opisałeś (czytam sms, klikam power i dzwonię do siebie z drugiego telefonu dla sprawdzenia) wyświetla mi się ekran połączenia a nie sms.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyłączenie ekranu i blokada u mnie działają razem. Zawsze pyta się mnie o wzór lub odcisk palca.

Pisząc sms i wyłączając ekran, przy połączeniu przychodzącym mam blokadę , odblokuję i widzę menu sms gdzie pisałem. Muszę tak jakby wymusić pokazanie przychodzącego połączenia.

Mam 6,0,1 MXB48T Androida

MIUI Global 8.1

8,1,2,0 (MAMIDi)

może jest jakiś update ? tel. twierdzi że nie ma.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmień region na Indie - wtedy pozwoli ci na aktualizację do nowej wersji.

Być może to rozwiąże twój problem.

BTW - u mnie (wyłączony ekran + blokada [też mam ustawiony wzór lub odcisk palca]) podczas połączenia przychodzącego pojawia się po prostu możliwość jego odebrania - nie muszę odblokować ekranu aby odebrać - po prostu odbieram lub odrzucam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...