Skocz do zawartości

Kilka pytan odnosnie zablokowanego EDL


ManekiNeko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Dzisiaj stalem sie... no wlasnie dobre pytanie czy szczesliwym czy nieszczesliwym nabywca Mi5s Plus. Nic kompletnie mi nie bylo wiadomo o zablokowanym EDL wczesniej i na internecie tez za duzo o tym nie przeczytalem - nie bylo po prostu co. 

To co przeczytalem jest dla mnie malo logiczne. Tyle szczescia mialem , ze telefon przyszedl z Globalem w wersji 8.2.2.0. 

Teraz majac globala nie moge zainstalowac china dev ani przez aktualizacje ani przez miflash, bo jest zablokowany EDL ? Co w przypadku, gdy software sam zdecyduje sie rozkraczyc? Wysylka na gwarancje? Wiadomo cos czy jest mozliwosc albo bedzie w niedalekiej przyszlosci instalacji xiaomi.eu ? bo jest tam niby duzo drobnostek kosmetycznych, ktore zwiekszaly bez dwoch zdan uzytecznosc kazdego smartfona z logiem MI. Jestem totalnie zalamany szczerze mowiac. 

Co daje odblokowanie bootloadera, jesli edl jest zablokowany ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, ManekiNeko napisał:

Teraz majac globala nie moge zainstalowac china dev ani przez aktualizacje ani przez miflash, bo jest zablokowany EDL ?

Możesz normalnie przez aktualizacje z poziomu telefonu, nie moglbys gdybys mial syfiasty rom (chociaz czasami i tam sie udaje)

16 godzin temu, ManekiNeko napisał:

Co w przypadku, gdy software sam zdecyduje sie rozkraczyc? Wysylka na gwarancje?

A czemu nie?

16 godzin temu, ManekiNeko napisał:

Wiadomo cos czy jest mozliwosc albo bedzie w niedalekiej przyszlosci instalacji xiaomi.eu ?

Zawsze jest taka mozliwosc

16 godzin temu, ManekiNeko napisał:

Co daje odblokowanie bootloadera, jesli edl jest zablokowany ? 

Mozliwosc instalacji TWRP i xiaomi.eu. EDL i bootlader to dwie rozne rzeczy. To ze masz zablokowany EDL nie znaczy ze nie odblokujesz bootladera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...