Skocz do zawartości

częste rozłączanie z opaską SmartBand Talk


Erystyczny

Rekomendowane odpowiedzi

Może zacznę od tego, że jestem świeżakiem - Note 4X jest moim pierwszym telefonem Xiaomi od kilku dni i na wstępie zadam pytanie poboczne - główny problem w następnym akapicie.
Czy pisze w odpowiednim dziale, posiadam wersję 4X jednak z procesorem MTK X20 a nie jak w opisie Snapdragonem 625 (??)

Posiadam opaskę Sony SmartBand Talk (SWR30), którą mam jeszcze od swojego poprzedniego telefonu - jest wspierana przez wszystkie marki z androidem 4.4+. W posiadanym przeze mnie egzemplarzu telefonu średnio po 2/3 godzinach zauważam, że opaska jest rozłączona.  W telefonie jednak widzę że bluetooth "jest połączony" z opaską. Dopiero po wejściu do oprogramowania opaski i użyciu opcji "Znajdź Smartband" zostaje ponownie zesparowna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dział zły. MTK to dział note 4. 
Co do Twojego problemu, to może masz ustawione, żeby bluetooth się rozłączał dla oszczędzania baterii. Masz dwa miejsca. Jedno to jak wejdziesz w baterię i "zarządzanie użyciem baterii przez aplikacje" a drugie to uprawienie-> autostart. Tam szukaj aplikacji które mogą się zamykać jak nic nie robisz na telefonie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O właśnie! Jeszcze sie trochę gubię w tych ustawieniach, do autostartu nie trafiłem :P. 
Dobrze rozumiem że ten autostart polega na tym że po wyłączeniu aplikacji z "paska ostatnich aplikacji" pozostaje włączona w tle? - jeśli tak to powinno już śmigać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...