Jump to content

Zakup Redmi 4X - sklepy

Recommended Posts

Przy okazji że jest to mój pierwszy post, chciałbym wszystkich powitać. Zamierzam kupić Xiaomi Redmi 4X (złoty) a że ceny w znanych sklepach to szczyt absurdu to postanowiłem zakupić telefon w jednym z tych "mniej znanych". Znajdując w sieci 4 sklepy które oferują ten telefon w dobrej cenie, chciałbym się do Was (jako ekspertów w tej dziedzinie) zwrócić o doradzenie w którym ze sklepów poniżej, zakup Redmi 4X jest "najpewniejszy".

Sklepy które wzbudziły moje zainteresowanie:

Sferis - najbardziej rozpoznawalny ze wszystkich, niestety nie podlinkuję oferty jednak podobno mają mieć dostawę w przyszłym tygodniu,

proline

pcprojekt

siglo

Każdy posiada (jakąś) gwarancję na 24 miesiące, podobno każdy ze sklepów oferuje telefon obsługujący LTE B20 (800MHz), wygląda na to też że w każdym (może) znajduje się ładowarka z europejską wtyczką (bez przejściówek) i każdy sklep zapewnia że telefon posiada Globala który będzie można aktualizować OTA. Jednak to są tylko zapewnienia z opisów.

Czy ktoś z Was - forumowiczów kupował telefon w jednym z tych sklepów? Czy też niektóre opisy różnią się od rzeczywistego stanu telefonu? Które sklepy (z wyżej wymienionych) jesteście w stanie polecić lub radzicie trzymać się z daleka?

Z góry dzięki za pomoc

Pozdrawiam

Kupowałem z proline. Telefon z LTE B20, globalem 8.2.9.0, aktualizacjami OTA, ładowarką europejska. Wszystko w porządku, bez problemów. Za to w Sferisie jak chciałem kupić, a było to na początku czerwca był dostępny tylko w wersji BEZ LTE B20. Więc sprawdź dobrze opis, może zmienili dostawcę i mają faktycznie również z tym pasmem.

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...