Skocz do zawartości
  • 0

Jaki Xiaomi dla kobiety


avish

Pytanie

Siema, dawno mnie tu nie było. Wiem że takich tematów było wiele, jednak przecież cały czas nowe telefony wychodzą. Mam do was pytanie, bo znając specyfikę rynku smartfonów i ogólnie marketing wiem że bardzo łatwo naciąć się na papke marketingową i kupić bubla. Szukam telefonu dla dziewczyny, ostatniego Xiaomi jakiego miała to był Mi Note Pink Edition, była nim zachwycona. Po 1 nikt inny nigdzie takiego telefonu nie miał to do tego od wyglądu miękły jej nogi, a po trzecie Mi Note na tamte czasy (po premierze) był naprawde ciekawą propozycją. Jako że ja wypadłem z tematu xiaomi (siedze na redmi 1s od ponad roku) to zwracam się do was (szczególnie do kobiet, nie wiem ile was teraz tutaj na forum ale z tego co pamietam to była tylko @Marvinka którą pozdrawiam xd). Jaki telefon dla kobiety? Cena nie gra roli bo oscyluje w okolicach 2000-2500 więc można brać wszystko z Xiaomi oprócz mimixa :P

1. WYGLĄD!

2. Aparat

3. Powyżej 5 cali

4. Ze złączem MicroJack (trzeba to pisać przez tą miszóstke)

5. Bez bubli*

 

*Ci którzy siedzą dużo i długo tutaj na forum wiedzą jakie naprawdę minusy mają co poniektóre telefony, wiem z autopsji.

Piszcie jezykiem MIUIjowskim, wszystko zrozumiem :D #Do_you_speak_Mi?

 

Edytowane przez avish
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...