• 0
Sign in to follow this  
kaos azul

kupno MI 5

Question

witam !

jako ze moj s4 padl na amen nosze sie z zakupem chinczyka :)

mam kilka pytan ,bylbym bardzo wdzieczny za odpowiedzi,za ktore z gory dziekuje

mysle o zakupie z tego linka http://www.geekbuying.com/search?keyword=xiaomi mi 5

1.Czy bede musial wgrywac ROM itp.itd. ?jestem zielony w tym temacie

2..Czy trzeba placic dodatkowe oplaty (VATy) itp itd?

3.Jakie sa koszta przesylki?

11 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Po 1 -S ą o niebo lepsze ceny (np. gearbest z kodem ostatnio za ~750zł był [+vat])

Po 2 - Zależy jak z vatem, raz złapią - raz nie, zależy od rodzaju przesyłki

Po 3 - Nic nie będziesz musiał robić z romem, ale zapewne będziesz chciał, gdy dostaniasz China, a gdy dostaniesz Global? Niekoniecznie.

Po 4 - Przesyłka zależy od strony gdzie kupujesz, zazwyczaj darmowa.

Po 5 - Pamiętaj o cashbacku

Mam nadzieję że pomogłem, Pozdrawiam.

• 0

Sam kupowałem ostatnio mi5 64GB u Goldway:
https://www.aliexpress.com/store/product/Original-Xiaomi-Mi5-M5-Mobile-Phone-Snapdragon-820-5-15-1920x1080-16MP-4-Axis-OIS-Camera/311331_32611785137.html?spm=2114.12010612.0.0.XsytHC

Jak ja kupowałem, to z przesyłką wyszło mi 245$, przesyłka w tydzień doszła, bez VAT. Co prawda w Gearbest jak trafisz na kupon, to masz za 199$ i darmową przesyłkę, ale jest 50/50 ryzyko VAT (199$+23%=246$) i dłużej idzie.
Jakbym nie potrzebował telefonu jak najszybciej, to brałbym w Gearbest polując na kupon - nawet jak będzie VAT, to cena taka sama, a można zaoszczędzić 45$ jak się uda ominąć VAT.
Telefon przyszedł z ROMem Global Stable, od razu można było go używać. Z tego co piszą na facebooku Goldwaya, to jeszcze w czerwcu ma być jakaś promocja na mi5, ale nie wiadomo dokładnie kiedy i jaka.
W razie pytań wal śmiało

Edited by Myder

• 0

witam ponownie!dzieki wszystkim za pomoc,zamowilem u goldwaya na Ali mi5 3/64GB wyszlo 225 E  z DHLem (czyli VAT oplacony),zamowilem w zeszly piatek wieczorem i...jutro bedzie :-o rzeczywicie ali EXPRESS hehe

teraz tak,mam napisane ze jest tam GLOBAL ROM wgrany,takze moge na tym smigac od razu?bo jestem zielony w temacie,takze napiszcie co i jak.Na co jeszcze uwazac,zebym czegos nie przeoczyl...dzieki z gory za pomoc.

od jutra bede ...chinczykiem :-P

• 0

Będzie jutro to wrzuć screen z info o telefonie. Sprawdź aparat czy GPS i zobaczysz czy działa ok

• 0

Panowie wszystko ok,telefon kombajn,nigdy wiecej przeplaconego szajsu

Pytanie,caly czasmam v
wibracje klawiszy jak pisze...nie umiem w opcjach tego znalezc zeby wylaczyc...ktos?cos?dzieki

Sent from my MI 5 using Tapatalk

• 0

Pytanie,caly czasmam v

wibracje klawiszy jak pisze...nie umiem w opcjach tego znalezc zeby wylaczyc...ktos?cos?dzieki

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Jeśli korzystasz z gBoard to tak: ustawienia -> dodatkowe ustawienia -> języki i metody wprowadzania -> gBoard -> preferencje -> dźwięk przy naciśnięciu klawisza - odznacz sobie opcje

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

• 0

Sprawdz czy nie masz syfMIUI ;) i profilaktycznie wnioskuj o zgodę na odblokowanie bootloadera.. Pewno się przyda ;)

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

• 0

Witajcie podepne sie pod temat czy warto zakupic mi5 w sklepie geekbuying? 

Chodzi o to ze szukam czarnej wersji od dlugiego czasu , wiem ze na gearbest znajde taniej o 200 zl ale w kolorze jedynie bialym.

Czy ta wersja bedzie w pelni funkcjonalna w Polsce? czy to nie jest podrobka?

http://www.geekbuying.com/item/Xiaomi-Mi5-5-2inch-FHD-Android-6-0-OS-3GB-32GB-4G-LTE-Smartphone-64-Bit-Qualcomm-Snapdragon-820-Quad-Core-Type-C---Black-363113.html?pmrm=ems-item-similar-emspd

Pozdrawiam.

• 0
6 godzin temu, corstenn napisał:

Witajcie podepne sie pod temat czy warto zakupic mi5 w sklepie geekbuying? 

Chodzi o to ze szukam czarnej wersji od dlugiego czasu , wiem ze na gearbest znajde taniej o 200 zl ale w kolorze jedynie bialym.

Czy ta wersja bedzie w pelni funkcjonalna w Polsce? czy to nie jest podrobka?

http://www.geekbuying.com/item/Xiaomi-Mi5-5-2inch-FHD-Android-6-0-OS-3GB-32GB-4G-LTE-Smartphone-64-Bit-Qualcomm-Snapdragon-820-Quad-Core-Type-C---Black-363113.html?pmrm=ems-item-similar-emspd

Pozdrawiam.

2x ten sam post - w jakim celu odkopywac tematy?

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this