Skocz do zawartości

W jakim sklepie kupić


tayjkt

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co może być u Ciebie powodem, ale ogólnie strona działa. Ja polecam TYLKO i WYŁĄCZNIE ibuygou. Osobiście tam kupiłem (w ogóle wtedy pierwszy raz w życiu kupowałem coś z zagranicy, a tym bardziej z Chin), nie było żadnych problemów, wszystko poszło szybko (po 6 dniach od zamówienia dostałem tel do ręki) i sprawnie (przyjemny kontakt). Są inne strony, ale tam wzrasta ryzyko kupna paletki do pingla. Trzeba mieć sprawdzonych sprzedawców. Chyba że pogadasz z kolegą @Lalo, który zajmuje się sprzedażą produktów Xiaomi ;)

Edytowane przez AmyS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ups! Przeglądarka Google Chrome nie znalazła strony ibuygou.com
 
Spróbuj ponownie wczytać: ibuygou.­com
 
podobnie jest na IE.
 
a może mi jeszcze ktoś napisać mi ile teraz kosztuje Xiaomi 1S na  ibuygou.com?
Edytowane przez tayjkt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ibuygou.com są następujące oferty z Xiaomi RedMi 1S:

  • sam telefon - 179,99 USD = 548,05 PLN (+ przesyłka np. DHLem - 25 USD = 76,12 PLN)
    Suma - 204.99 USD = 624,17 PLN
  • telefon z folią na ekran - ... USD = ... PLN (+ przesyłka np. DHLem - 25 USD = 76,12 PLN)
    Suma - 210,99 USD = 642,44 PLN
  • telefon z folią na ekran, futerałem, słuchawkami (zwykłe od Xioami, nie Pistony) i Xiaomi Wi-Fi - 199,99 USD = 608,95 PLN (+ przesyłka np. DHLem - 25 USD = 76,12 PLN)
    Suma - 224,99 USD = 685,07 PLN
  • telefon z folią na ekran, gumowym futerałem, kablem OTG i Xiaomi Wi-Fi - 195,99 USD = 596,77 PLN (+ przesyłka np. DHLem - 25 USD = 76,12 PLN)
    Suma - 220,99 USD = 672,89 PLN

 

Oczywiście, gdyby ceny były w innych walutach, np. w EUR lub CAD (dolar kanadyjski), wtedy ceny na PLN byłby inne, ale nie chciało mi się aż tyle cen konwertować ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na areo mi podłączyło do ibuygou.com

tylko na areo minutę ładuje mi stronę :/


Co daje te Xiaomi Wi-FI? Bo na forum nie mogę nic znaleźć. To jest, żeby z PC udostępnić internet na telefon czy odwrotnie?


na aliexpress wyjdzie taniej kupić telefon i później dokupić dodatki już na ibuygou.com.


Dobra temat do zamknięcia kupiłem sam telefon na aliexpress

Edytowane przez tayjkt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...