Skocz do zawartości

Grzanie i wolne ładowanie


domin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Kilka dni temu wgrywałem od nowa system (zainstalowałem aplikację spoza sklepu play, która niestety nie działała pod Nougatem i system się wieszał). Po prostu wróciłem do kopii zrobionej w TWRP chwilę wcześniej. Po włączeniu telefonu zauważyłem, że bardzo się grzeje i bateria schodzi dużo szybciej, również ładowanie zaczęło zabierać dużo więcej czasu mimo QuickCharge. Wszedłem w statystyki użycia baterii i okazało się, że procesy System Android i Android zużywają łącznie około 40% łącznego zużycia - mimo tego, iż telefon był normalnie używany (serwisy społecznościowe, okazjonalnie jakaś gierka). 

Miał ktoś podobny problem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobnie, dla testu wrzuciłem resurrection remix, jednak po paru godzinach postanowiłem wrócić do miui. Bateria leciała w oczach i procesy andoida pokazywały nawet do 60%.
Pomogło raz jeszcze wgranie ostatniej wersji miui na to co przywróciłem z backupu.

Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostawiłem na chwilę telefon żeby zobaczyć co się stanie. Mimo włączonego WiFi i LTE w ciągu 20 minut nie ubyło ani procenta baterii i telefon był chłodny. Jednak po włączeniu ekranu znowu zaczął się grzać i bateria zaczęła uciekać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...