Jump to content

Grzanie i wolne ładowanie


domin

Recommended Posts

Witam,
Kilka dni temu wgrywałem od nowa system (zainstalowałem aplikację spoza sklepu play, która niestety nie działała pod Nougatem i system się wieszał). Po prostu wróciłem do kopii zrobionej w TWRP chwilę wcześniej. Po włączeniu telefonu zauważyłem, że bardzo się grzeje i bateria schodzi dużo szybciej, również ładowanie zaczęło zabierać dużo więcej czasu mimo QuickCharge. Wszedłem w statystyki użycia baterii i okazało się, że procesy System Android i Android zużywają łącznie około 40% łącznego zużycia - mimo tego, iż telefon był normalnie używany (serwisy społecznościowe, okazjonalnie jakaś gierka). 

Miał ktoś podobny problem? 

Link to comment
Share on other sites

Miałem podobnie, dla testu wrzuciłem resurrection remix, jednak po paru godzinach postanowiłem wrócić do miui. Bateria leciała w oczach i procesy andoida pokazywały nawet do 60%.
Pomogło raz jeszcze wgranie ostatniej wersji miui na to co przywróciłem z backupu.

Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka

Link to comment
Share on other sites

Zostawiłem na chwilę telefon żeby zobaczyć co się stanie. Mimo włączonego WiFi i LTE w ciągu 20 minut nie ubyło ani procenta baterii i telefon był chłodny. Jednak po włączeniu ekranu znowu zaczął się grzać i bateria zaczęła uciekać

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...