Jump to content

domin

Użytkownicy
 • Posts

  5
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

domin's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Faktycznie, wgrałem najnowsze Super Su i wszystko śmiga. Dziękuję za pomoc, temat do zamknięcia.
 2. Witam, Chwilę temu postanowiłem zrootować mojego Mi Maxa (wersja 4/128). Zainstalowałem SuperSu z wątku na XDA i wszystko było fajnie do czasu aż po włączeniu telefonu okazało się, że telefon nie widzi kart sim. I po kilku minutach użytkowania doszły do tego jeszcze samoczynne restarty - w momentach chociaż minimalnie większego użycia procesora. Postanowiłem jak najszybciej zrobić unroota. Znalazłem na XDA zip, który usuwał SuperSu, zainstalowałem go, telefon się włączył. Jednak problem nie zniknął. Ktokolwiek ma pomysł co na to poradzić?
 3. Temat do zamknięcia, za jakiegoś nieznanego powodu samo się naprawiło
 4. Zostawiłem na chwilę telefon żeby zobaczyć co się stanie. Mimo włączonego WiFi i LTE w ciągu 20 minut nie ubyło ani procenta baterii i telefon był chłodny. Jednak po włączeniu ekranu znowu zaczął się grzać i bateria zaczęła uciekać
 5. Witam, Kilka dni temu wgrywałem od nowa system (zainstalowałem aplikację spoza sklepu play, która niestety nie działała pod Nougatem i system się wieszał). Po prostu wróciłem do kopii zrobionej w TWRP chwilę wcześniej. Po włączeniu telefonu zauważyłem, że bardzo się grzeje i bateria schodzi dużo szybciej, również ładowanie zaczęło zabierać dużo więcej czasu mimo QuickCharge. Wszedłem w statystyki użycia baterii i okazało się, że procesy System Android i Android zużywają łącznie około 40% łącznego zużycia - mimo tego, iż telefon był normalnie używany (serwisy społecznościowe, okazjonalnie jakaś gierka). Miał ktoś podobny problem?
×
×
 • Create New...