Jump to content

SIM 2 nie "czyta" kontaktow

darius
 Share

Recommended Posts

Jak chce dzwonic z drugiej karty SIM to musze wystukiwac numer recznie, poniewaz nie mam dostepu do kontaktow, wiec poczytalem  https://miuipolska.pl/forum/topic/23570-wybór-kontaktów-karta-sim-lub-telefon/ ale nic z tego. 

Wersja MIUI => MIUI Global 8.2  Stabilna 8.2.4.0 (MBEMIDI)  

W zasadzie jest to moj pierwszy Xiaomi wiec jestem zupelnie zielony. Kupilem wysylkowo w kraju (Global PL) 

SIM 1 => Orange a SIM2 => francuski (Plus) Wprawdzie roaming miedzynarodowy bedzie zlikwidowany od 15 czerwca ale nie o to chodzi.

Coz ja mam zrobic aby to dzialalo (SMS'y przelaczam bez problemu z karty na karte) a do dzwonienia musze spisac numer na kartke i go pozniej wklepac.

Dzieki za pomoc.

11 godzin temu, darius napisał:

Coz ja mam zrobic aby to dzialalo (SMS'y przelaczam bez problemu z karty na karte) a do dzwonienia musze spisac numer na kartke i go pozniej wklepac.

Prawdopodobnie masz kontakty zapisane w pamięci karty SIM, a nie w telefonie. Oczywiste więc, że druga karta SIM ich nie "wdzi". W ustawieniach kontaktów jest opcja import/eksport. Skopiuj kontakty do pamięci telefonu.

Dziekuje za interwencje 

Cytat => Skopiuj kontakty do pamięci telefonu.

Bylo zrobione ale to u mnie nie dziala [zmienilem kolejnosc kart SIM i stwierdzilem, ze druga nie ma dostepu do kontaktow (tylko do ostatnich dzwonionych)]

Co nie przeszkadza, ze problem ominalem i juz moge uzywac kontakty do dzwonienia z jednej lub drugiej karty.

Dalem na nieustawione i dopiero po "wybraniu" numeru recznie wybieram SIM z ktorego chce dzwonic.

• mrosi unlocked this topic
  • Nezumi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...