Skocz do zawartości
  • 0

Xiaomi Mi 4 vs Redmi 3 pro


blackcats

Pytanie

Witam. Przede mną kupno telefonu, postanowiłem wypróbować markę Xiaomi. Mam wielki dylemat co wybrać: Redmi 3 pro czy Mi4. Oba są w podobnej cenie. Za Redmi 3 pro przemawia bateria, większa pojemność, ilość RAM. Mi4 za to ma ekran full HD, lepszy aparat i ładniejszy design. Telefon będę użytkował do codziennych aplikacji oraz robienia dużej ilości zdjęć. Jakie są wasze opinie ? Może ktoś z was posiada jeden z tych telefonów i mógłby podzielić się wrażeniami? Jak to jest z wsparciem aktualizacji, Mi4 jako flagowiec będzie wspierany dłużej? Pozdrawiam

Tags: giá xe toyota fortuner 2017, xe tai 2 tan

Edytowane przez blackcats
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Posiadalem Redmi 3, bez pro. Jak zamowilem dziewczynie Mi4 i wzialem go do reki, od razu sprzedalem R3 i kupilem mi4 :)

Budowa telefonu zdecydowanie na + w mi4, po zrobieniu zdjecia nie trzeba czekac kilka sekund na zapis, tylko trzaskamy od razu ;p w mi4 zdjecia zdecydowanie lepssze. Tylko tak jak pisze.. Mialem wersje bez pro. 

Kwestia czy 16 gb pamieci Ci wystarczy ? W razie xzego Mi4 WCDMA dziala wspaniale. W miescie 200 tys ludzi na 3G mam download 4-20 mb/s :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mam RedMi 3 pro. Jeśli chodzi o zdjęcia to rzadko je robię telefonem, ale czasami jakieś tam pstrykne. Powiem Ci, że aparat w tym modelu jest słaby. Co prawda nadaje się do zrobienia okazyjnie zdjęć, ale tylko w dobrym oświetleniu, bo przy słabym są straszne szumy na zdjęciach. Do tego zdjęcia wychodzą często rozmyte. Telefon jest szybki, nie ma jakichś zwiech, bo 3 GB Ramu robi swoje. Bateria również jest w porządku, ale po jej pojemności spodziewał bym się dłuższego czasu działania. Ogólnie to brał bym na Twoim miejscu Mi 4,tylko czy uda Ci się kupić nowy egzemplarz?

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...