Skocz do zawartości

darkknack

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 
Ostatnio zakupiłem Xiaomi Redmi 4A w jednym z elektromarketów. Po jakimś czasie zauważyłem "pierdzienie" w mikrofonie, przy nagrywaniu video, audio na dyktafonie. 
Czym to jest spowodowane i czy w waszych modelach też taki problem występuje? 
Dodam, że nie jest tak bardzo uciążliwe, ale dla takiego audiofila jak ja no trochę mi to przeszkadza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Cześć otóż zabrałem mój telefon na koncert i zacząłem nim nagrywać i wszystko byłoby fajnie gdyby nie po odsłuchaniu występowały okropne szumy i zniekształcenia Gdy włączam muzykę z telefonu gra normalnie problem zaczyna się gdy coś nagrywam kamerą czy dyktafonem Wersja Miui 8.5.1.0

Obraz podczas nagrywania jest w porządku głównie o dźwięk chodzi

 

Edytowane przez michals412
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary problem. Miałem tak na redmi note LTE. Występują szumu , przesterowania i zniekształcenia jak jest za duży sygnał wejściowy . Nic z tym nie zrobisz. Na serii mi tego nie ma. Tak więc wymieniłem fon na serię mi.

Wysłane z mojego MI NOTE LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Witam wszystkich serdecznie,

Kupiłem dzisiaj telefon dla mojej narzeczonej. Wszystko wyglądało pięknie do momentu, gdy wykonałem pierwsze połączenie a tam w ogóle mnie nie słychać.

Nie wiem za bardzo co z tym zrobić, czy oddać do sklepu z powrotem czy może macie jakieś pomysły? :)

Dzięki za feedback ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Mam od miesiąca 4a i dopiero niedawno zauważyłam, że gdy nagram filmik telefonem to po odtworzeniu są tylko jakieś szumy i trzaski. Nagrywałam bardzo szumiące morze a na odtworzeniu nic nie słychać. Jakieś pomysły? Dźwięki ustawione na max, jakość na full HD.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...