Jump to content

Którą wersję wybrać - prośba o radę

Recommended Posts

7 minut temu, zimorodek napisał:

Chciałbym kupić Redmi NOTE 4 ale nie wiem, w którą wersję lepiej zainwestować - pomożecie?

LINK_1

Z pierwszego linku, pełna wersja International, Snapdragon, z normalną ładowarką (bez przejściówki) i pasmem LTE 800 (b20). Cena nawet znośna jak na telefon z polskiego sklepu.

Z dwóch pozostałych linków to wersje bez LTE 800Mhz.

Mam jeszcze kilka pytań o różnice w Note 4 :)

Jest jakaś różnica  jeśli idzie o procki? między snapdragonem a mediatekiem? słyszałem że snapdragon mniej zżera energii dzięki czemu bateria dłużej trzyma - prawda to? Dla ,nie było by to na PLUS bo wolę długi czas na baterii, nie gram nie oglądam wideo... tylko dzwonienie i internet :)

Ten LTE800 rzeczywiście jest tak ważny w naszym kraju? bo mam wrażenie że ludziska przesadzają.

Są duże różnie w obudowie? wiem że się różnią wymiarami, czy materiałami też? która ma plastiki na bokach a która jest cała z tyłu aluminiowa? Która lepiej się prezentuje? Intrnational czy Global?

Note 4 z SD625 jest wersja Global przeznaczona na rynek poza azjatycki-Europejski, z obsluga LTE 800Mhz, ladowarka europejska, certyfikatem CE, pudelkiem w jezyku angielskim oraz Full Metal Body.
Note 4x z SD625 jest wersja China przeznaczona jest na rynek azjatycki, nie ma obslugi LTE 800Mhz, ladowarka jest US/CN, bez certyfikatu CE oraz plastikowe wstawki zamiast Full Metal Body.
Roznice mozesz zobaczyc na YT.
Obsluga LTE800 jest wazna i nie jest, zalezy od sieci i miejsca korzystania.

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Kupiłem :)

pierwsze wrażenie pozytywne :)

możecie mi polecić materiały/linki od czego zacząć przygodę z systemem i telefonem? co trzeba ustawić, zainstalować i jak żeby korzystać z pełni możliwości, wygodnie i bez problemów?

• 2 months later...
Dnia 5.06.2017 o 20:14, zimorodek napisał:

Kupiłem :)

pierwsze wrażenie pozytywne :)

możecie mi polecić materiały/linki od czego zacząć przygodę z systemem i telefonem? co trzeba ustawić, zainstalować i jak żeby korzystać z pełni możliwości, wygodnie i bez problemów?

Witam

Jak wrazenia z uzytkowania telefonu tez sie zastanawiam nad note 4. Głownie chodzi o wielkosc czy nie jest zbyt duzy, nie uwiera w kieszeni spodni :) Zastanawiam sie nad mniejsza opcja redmi 4x.

Idź do sklepu i obejrzyj na żywo telefony. Dla jednego 5.5 cala to gigant a kto inny wlozy w porty 6.4 cala i powie że ma jeszcze looz.

Dla mnie lepiej prezentuje się note 4 i dlatego go kupiłem ale wszystko jest kwestią gustu i zapotrzebowania.

@zimorodek zapoznaj się ze stroną glowna, potem z poradnikami dotyczącymi wgrywania miui polska itd i wtedy na spokojnie zacznij swoją przygodę z xiaomi:)

Edited by Wojusek