Jump to content

Kupno Xiaomi 4X 16GB

Recommended Posts

Często gubię albo niszczę telefony, dlatego nigdy nie kupuję topowych modeli, a mój budżet to zazwyczaj około 600 zł. Tym razem jestem prawie zdecydowany na Xiaomi 4X 2 16GB. Z początku chciałem zamówić z Chin żeby było taniej ale im dłużej czytałem o omijaniu vat'u tym bardziej pomysł ten przestawał mi się podobać. Uświadomiłem też sobie, że nie chcę za długo czekać na przesyłkę. Znalazłem taką aukcję i chciałbym się zapytać Was co o niej myślicie: http://allegro.pl/xiaomi-redmi-4x-16gb-2gb-black-czarny-24h-i6818295225.html
Firma wydaje się legitna (http://www.pl-gsm.pl/), jest z mojego miasta, zachęcająca jest 24-miesięczna gwarancja. Sądząc po opisie to czy telefon ten ma dobry soft? Opłaca się brać od nich? Cena to 589 zł. Zamawiając z ibuygou https://www.ibuygou.com/p-xiaomi-redmi-4x-qualcomm-snapdragon-435-octa-core-2gb-ram-16gb-rom-8787.html cena z DHL i ubezpieczeniem od vat'u to około 145$. W złotówkach wychodzi podobnie.

Doradźcie mi więc proszę czy warto, bo ciężko podjąć mi decyzję samemu. 

przy redmi 4x ssm kosztowalo jakos 10 usd. do tego szybciej bylo, niz standard. mnie czarne 4x wyszlo 2 miesiace temu kolo 500 pln z ssm, a sam fon kosztowal jakos 115 usd wtedy. drugiego kupilem za 600 pln w polsce, bo nie bylo juz ssm, a i polska gwarancja doszla. jesli macie budzet kupujcie w polsce, jesli nie to chiny i liczenie na farta przy vat. da rade urwac w zaleznosci od szczescia 100-150 pln, ale jak trafi sie pelny vat, a czasem i prowizja za obsluge w dhl to wyjdzie podobnie jak zakup w polsce.

Edited by rezmus

W sumie na IB wyjdzie około 540zł jeśli ubezpieczymy się od VATu, chyba dobry deal.

Ostatnio czytałem, że ktoś płacił VAT zamawiając 4X u Goldiego więc ryzyko jest. Łatwiej dostać tą wersję 3/32GB z polskiej dystrybucji. Ciężko z tą 2/16GB. Niestety 3/32GB przekracza budżet.

Edited by Volv3r

ibg z gwarancja EU pewnie z 600, a bez gwarancji polskiej nie ma sensu brac u nich. za tyle kupisz od reki w polsce w wielu sklepach. roznica to gwarancja w mi center lub w innych serwisach. u goldiego ssm sie skonczyl, wiec placi sie vat jak wszedzie.

1 godzinę temu, rezmus napisał:

ibg z gwarancja EU pewnie z 600, a bez gwarancji polskiej nie ma sensu brac u nich. za tyle kupisz od reki w polsce w wielu sklepach. roznica to gwarancja w mi center lub w innych serwisach. u goldiego ssm sie skonczyl, wiec placi sie vat jak wszedzie.

czemu bez gwarancji polskiej nie ma sensu brać?? koszt jest niższy sporo niż z gwarancją

gb ma to chyba tylko dla wybranych fonow, a hktr bez vat to dosc nowa sprawa, zobaczymy jak to zadziala w dluzszej perspektywie ;)

ibu jest drogie jak na chiny, ale ma gwarancje u acida i to jest jego glowna zaleta.

Edited by rezmus

jeszcze brak syfmiui, ale z tym ostatnio roznie ;)

@Volv3r twoja kasa, ale ja wolalbym doplacic 50 pln i miec od reki w polsce z gwarancja w polsce, a jesli juz bralbym w ibg to na pewno z gwarancja u nas.

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...