Jump to content

Planowanie wysyłki wiadomości


krzygaj

Recommended Posts

Skoro począwszy od wersji 7.5.11 została wycofana funkcjonalność planowania wysyłki smsów trzeba się posiłkować czymś zewnętrznym - ktoś poleci coś godnego uwagi i kompatybylnego z miui?

Link to comment
Share on other sites

Przypomniało mi się, że kiedyś używałem Textra SMS. Dziś ją zainstalowałem - działa i fajnie wygląda - co najważniejsze działa harmonogramowanie smsów.

Ma sporo fajnych funkcji - mi się podoba odpowiedź na sms bezpośrednio z ekranu blokady :) - możliwe, że już zostanie ze mną na stałe.

Edited by krzygaj
Link to comment
Share on other sites

Wersja premium aplikacji to jednakowóż cokolwiek innego, niż SMS premium... Opłacasz z konta Google, przelewasz gościowi 5 złotych i masz dostęp do wszystkich usług. A warto, bo programik jest świetny. 

Link to comment
Share on other sites

@magyarek czy wszystko działa ok? Ja prze krótką chwilę jak się bawiłem, to miałem taki efekt, że po wyjściu z wiadomości do menu głównego wiadomości na jakieś 1-2s ekran robił się czarny i dopiero wczytywał wiadomości.

Jeszcze nie mogłem zmniejszyć czcionki :/

 

Link to comment
Share on other sites

U mnie wszystko działa super, żadnych czarnych ekranów, czcionka posłuszna poleceniom, opóźnienie wysyłania, planowanie wysyłki i wszystko inne. 

Tyle że nie ma gotowych motywów i trzeba sobie samemu jakoś do reszty MIUI dopasować (tu handcent miał przewagę). 

Link to comment
Share on other sites

  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...