Skocz do zawartości

note 4 sam przechodzi w stan odbioru rozmowy


CzPW

Rekomendowane odpowiedzi

Opis sytuacji: ktoś dzwoni do mnie, przez krótką chwilę jest normalny ekran: słuchawka zielona, czerwona,...  Po krótkiej chwili bez dotykania czegokolwiek (telefon jeszcze leży na stole)  słuchawka zielona znika, zostaje czerwona i słychać, że już ktoś mówi. Biorę telefon do ręki, rozmowa zdążyła się rozłączyć. Trwała, jak pokazuje operator 11 sekund. Podejrzewam, że coś gdzieś ( w jakimś menu) trzeba przestawić ale nie mogłem znaleźć. A może to niesprawność telefonu? redmi note 4, miui 8.3 , 7.3.16 rozwojowa. Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki. Takiemu laikowi, jak ja przydałaby się informacja, żeby autoodbieranie znaleźć w wyszukiwarce "ustawień", bo normalnie nie udało mi się tego wyklikać. Czyli wchodzę w ustawienia (z głównego ekranu), i w wyszukiwarce (takie pole z lupą po prawej) wpisuję "autoodbieranie", klikam i wyłączam. To zdanie napisałem do następnych laików, którzy tu ewentualnie trafią :). Jeszcze raz dziękuję Ci, sp4ubw. A tak w ogóle, to nie przychodzi mi do głowy, komu i do czego potrzebne jest autoodbieranie i dlaczego tak jest ustawione w nowym telefonie. To raczej nienormalne. 

Edytowane przez CzPW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...