Skocz do zawartości

Połączenia nieodebrane


Bambek1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Panowie i Panie kto mi objaśni o co chodzi w informacjach o nieodebranych połączeniach.

Przykładowo dzwoni do mnie nr +48 333 YYY ZZZ. Telefonu nie odebrałem mam połączenie nieodebrane, wszystko jasne. Numer faktycznie dzwonił 3 razy i taka cyfra widnieje w nawiasie obok tego numeru (3).

Dlaczego więc pod numerem mam wyświetlane "19 minut temu zadzwonił 7 razy"? w załączniku umieszczam screenshot.

Dalej, wystarczy że jakiś numer zadzwoni do mnie pierwszy raz w życiu i zrobi to jeden raz a pod numerem potrafi się wyświetlać "xx minut temu zadzwonił 3 razy" lub "xx minut temu zadzwonił 5 razy" lub "xx minut temu zadzwonił 2 razy" co u licha zlicza ten drugi komunikat bo już od dłuższego czasu nie mogę tego rozkminić.

Co to za "fakap"? Ma ktoś tak?

 

screen.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, mrosi napisał:

Liczba ta określa ilość dzwonków (sygnałów wołania) w trakcie próby danego połączenia.

Ożeż ty w d(.)pę jeża (sorki) :-o a po co komu takie info? No naprawdę w życiu bym tego nie ugryzł.

Czy to chodzi o ostatnie połączenie bo np. w ciągu 3 prób na pewno było w sumie więcej niż 7 sygnałów?

Niezły numer naprawdę. 

Bardzo dziękuję za objaśnienie, gdzie można o taki niuansach poczytać rozumiem, że w instrukcji tylko skąd ją pobrać...

Edytowane przez Bambek1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Bambek1 napisał:

Ożeż ty w d(.)pę jeża (sorki) :-o a po co komu takie info? No naprawdę w życiu bym tego nie ugryzł.

Czy to chodzi o ostatnie połączenie bo np. w ciągu 3 prób na pewno było w sumie więcej niż 7 sygnałów?

Niezły numer naprawdę. 

Nie jestem pewien, ale z tego co kojarzę, liczba mówi o tym, ile było sygnałów wołania podczas ostatniej próby połączenia. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie rację sprawdzałem z innego telefonu, to jest faktycznie liczba sygnałów. W sumie pomocna sprawa aby się dowiedzieć "jak bardzo" ktoś chciał rozmawiać.

Kolejny raz muszę udzielić podziwu :shock: tym Chińczykom.

Znalazłem w międzyczasie instrukcję miPhone po polsku. Ma bliźniaczy wygląd menu ale takich szczegółów tam nie ma, może ma jakieś okrojone to menu.

Edytowane przez Bambek1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...