Jump to content

Recommended Posts

• Replies 107
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Sporo osób o to pyta i ma jakies problemy wiec napisze to tutaj raz żeby się nie przemęczać   Podam wam linki do plików i opisze co jak w skrócie bo myślę, że na tym etapie już powinniście wiedzi

Sprawdź w poradniku w mojej sygnaturze.   Ale odpowiadając: fastboot devices, fastboot flash recovery twoj_plik.img, fastboot boot twoj_plik.img i tyle. robisz format data w TWRP (nie jako komenda, wi

No mysle, ze jasne jest, iz trzeba wgrac system uzywajac miflasha a tematy odblokowania bl itp to juz sa w poradnikach podalem linki. Jakby ktos nie wiedzial to juz mu napisałes ladnie w 1 poście ;).

Posted Images

Nie mam TWRP a chciałbym wgrać ten plik na Redmi 4x Santoni 7.1.2 Global. Bo po wyłączeniu tel wpada mi w bootloopa wisi na logo Mi. W fastboot wchodzi bo nie raz się wyłączył przez przypadek ale i mi flash nie wykrywa tel. Nie mogę wyłączyć tel za dużo mam tu wszystkiego, ale bardziej mnie interesuje co innego.. Da się wgrać ten plik przez to chińskie recovery?

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Mógłby ktoś potwierdzić czy działa na Globalu? Irytuje mnie trochę że muszę uważać żeby tylko się nie wyłączył, lub rozladował..

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka