Jump to content

Xiaomi do 1000 zł PL Dystrybucja

Recommended Posts

Witam wszystkich,

uprzejmie proszę Was o pomoc w dokonaniu zakupu telefonu marki Xiaomi w cenie do 1000 zł brutto z polskiej dystrybucji oraz z gwarancją. Zależy mi na tym by telefon miał maksymalnie 5". Moje pytanie wynika z faktu, że oferowanych jest dużo modeli i telefonów, ale od niepewnych sprzedawców. 

Z góry dziękuję za pomoc,

Wojtass

Toć masz w sklepach różne wersje Xiaomi Redmi i wybierz taką, jaka Ci pasuje. Wszystkie inne mają powyżej 5". Dostępne są np. 3S, 4A i 4X, ten ostatni jest najnowszy. Wielkiej filozofii w tym nie ma, a nawet w dużych elektromarketach nie kosztują więcej niż 999zł.

Jak się ten sklep zgłosi do Acid z ofertą współpracy to pewnie będzie i dla nich naprawiał (: już lepiej kupić w markecie niż w tego typu pseudo importerów pod logiem Xiaomi (:

wyciosane przy pomocy Mi5s+

Jesli chcesz z polskiej dystrybucji Note 3 Pro( ta sama co abc data->komputronik, xkom, vobis, sklep allegro) to na Allegro mam oraz na olx jeszcze dwa ezgemplarz, ktore nie kosztuja w sieciach 1299 a 925(allegro) lub 900 zł(olx).

W razie W mozna sprawdzic mnie na grupie na fb Gielda Xiaomi Polska i podpytac o moja wiarygodnosc :)

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...