Jump to content

Brak godziny w zegarkach MIUI Polska

Dany Gee
 Share

Recommended Posts

Czółenko!

Po przejściu na kitkata (bez wipe) zniknęła mi godzina we wszystkich zegarkach MIUI Polska.
Działały do momentu aż nie przeładowałem motywu. Kolejny update (4.5.16) niestety nic nie poprawił.
Czy macie jakieś sensowne pomysły jak to naprawić, czy niezbędne będzie przerezanie fona wipe'em i ponowny update?

post-1880-0-09975800-1400320400_thumb.pn

Problem występuje nie tylko na MIUIPolska z pogodą. Zastosowałem zegarek Prosty, który jest identyczny jak oryginalny tylko z inną nazwą i znika. Sprawdzę ale to chyba MIUI coś miesza. Co ciekawe w drugim MI3 mam motyw Singapore i zegarki są.

• Like 1

Czółenko!

Po przejściu na kitkata (bez wipe) zniknęła mi godzina we wszystkich zegarkach MIUI Polska.

Działały do momentu aż nie przeładowałem motywu. Kolejny update (4.5.16) niestety nic nie poprawił.

Czy macie jakieś sensowne pomysły jak to naprawić, czy niezbędne będzie przerezanie fona wipe'em i ponowny update?

Wczoraj po problemach z aplikacją poczty (po otwarciu sama się zamyka) + problem z głośnikiem przy rozmowach postanowiłem zrobić wipe, głośnik i poczta działają ale nie ma teraz zegarka. Na 4.4 przechodziłem bez wipe i nie było problemu z zegarkiem. Myślę że wipe Dany Gee nic nie da. Trzeba cierpliwie czekać. Pozdrawiam

Wysłane z mojego MI 3W

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...