Skocz do zawartości
  • 0

Wybór telefonu wg aparatu foto


xargos

Pytanie

Cześć Miui-maniacy

Dawno nie odzywałem się na forum, nadal jestem szczęśliwym posiadaczem Mi4 i trochę jestem do tyłu z tym co w Xiaomi teraz piszczy. Więc do rzeczy:

Małżonce będziemy wymieniać telefon. "Oczywiście" chce coś od Xiaomi i pytanie, który z ich telefonów będzie najfajniejszy gdy głównym kryterium będzie jakość wykonywanych zdjęć głównym aparatem. Dodatkowe kryteria:

  • Ekran 5, 5.15 cala
  • Możliwość wgrania romu MiuiPolska
  • min 32 GB pamięci (w grę wchodzi też karta pamięci)
  • cena max 250 dolarów

Pod uwagę brałem:

  • Redmi 4, 3S lub inny (w których to modelach totalnie się gubię - tyle ich)
  • Mi5 (jeszcze łapie się w cenie)
  • Mi4 - opłaca się je jeszcze kupować? NP u Goldiego? To nowe czy odnawiane??
  • może telefon jakiejś innej firmy, na którym MiuiPolska by się dało wgrać...

Pomożecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Mi4 odpada, bo to najpewniej refurbished, nie ma sensu się pchać w "starocia" (nawet nowego).

Redmi 4 i 3S są fajne, ale aparat mocno odstaje od Mi5, więc lepiej zainwestować w Mi5.

Aktualnie chyba nie ma telefonu spoza Xiaomi, na którym można zainstalować MIUI oficjalnie (nie licząc sporadycznych portów na inne sprzęty, które w opiniach odstają stabilnością oraz sprawnością od tego, co masz oficjalnie). 

Znajdź Mi5 w dobrej cenie, skorzystaj z kuponów zniżkowych i cashbacka, to z pewnością zostanie jeszcze na jakieś akcesoria do niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
11 godzin temu, xargos napisał:

No dobra a jak to jest z tymi padającymi płytami w MI5? A mi5S?

Generalnie ja bym to olał . Jak ci walnie na gwarancji to chroni cię gwarancja ,a po gwarancji to będziesz myślał o zmianie fona i tyle. Fony i tak kupuje się na 1,5 do 2 lat. Ja ostatnio wymieniłem żonie z Mi4 na Mi5 i jest spora różnica jeśli chodzi o foty. Dużo daje stabilizacja. Żonie właśnie tez chodziło o foty głównie i jest zadowolona z MI5. No oczywiście "dobre foty" w tej cenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...