Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ostatnio znalazłem, u wschodnich sąsiadów, odłam miui zwany multirom. O dziwo po zainstalowaniu stwierdziłem, iż praktycznie wszystkie bolączki miuipolska i xiaomi.eu nie istnieją na tym romie. M.in. działa synchronizacja sms, historii połączeń, i nawet blokowanych numerów z MiCloud. Wg mnie sam system jest ładniejszy i co ważne dla niektórych Root w komplecie, tłumaczenia troszkę inne i niektóre nie kompletne ale nie ma to wpływu na użytkowanie. Także raczej nie wrócę już na "polskie" romy, bo jak widać jak ktoś chce to potrafi.

Dla zainteresowanych mirror (z głównej strony strasznie powoli ciągnie):

Multirom 7.4.13

Opublikowano
33 minuty temu, Deggial napisał:

M.in. działa synchronizacja sms, historii połączeń, i nawet blokowanych numerów z MiCloud

Na ostatnim global dev 7.4.13 wszystko się synchronizuje bez problemu. Przypuszczam że na eu/pl też. Niestety nie wszystko co się ściąga ze stron .ru jest bezpieczne. Nie wiem jak ten rom, ale tak ogólnie.

Opublikowano

Być może, ale u nich chodziło bez problemu już na 7.4.6 i być może wcześniej. Ponadto zauważyłem, że pamięć dostępna na muipolska nie przekraczała 1,5-1,6 GB a tu mam 1,9-2,0 GB.

Pozdrawiam.

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...