Skocz do zawartości

miui 8 na miu 7


memberofhs

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki, pomocy! Coś pogrzebałem w telefonie i padło:-/. Miałem miui 7 6.3.3. Zachciało się mi miui 8 7.3.23. Jednak system nie do końca mi odpowiadał. Wgrałem inny, starszy przez ustawienia, aktualizacje i plik zip.i zaczęły się czary: widget notatki na pulpicie i pogody "kręcił kółkiem" i nie mógł załadować naqwet po 30 min czekania. Gdy nacisnę ikonę smsów - myśli długo po czym wywala błąd o aplikacji na zasadzie "czekaj" lub "zakończ". Naciskam klawisz telefonu (dialer/ połączenia ostatnio wybierane), wskakuje białe tło na 0,5 sekundy i wywala do pulpitu. I tak w koło. Gdy wybieram "dane" z menu rozwijanego z góry - wywala mnie do blokady ekranu na kod pin.. Na domiar złego brak zasięgów z obu kart, w ustawienia wchodząc w "informacje o sieci, baterii" też zawiesza się na białym tle na minutę i wywala do ogólnych znów opcji..

 

Pomocy! Nie robiłem żadnego dalvik, wipe ani backupu, a nie chcę od nowa stawiać telefonu i tracić kontakty, smsy, zdjęcia i wszelakie ustawienia.. Musi się to jakoś dać zgrać, naprawić..

Co gorsza: jutro około 15stej wyjeżdżam w trasę i muszę mieć sprawny telefon:/

 

Proszę o pomoc!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, wgrałem najnowszy soft i wszystko wróciło póki co do normy. Co nie zmienia faktu, że chciałbym z obecnego mium 8 7.3.30 wrócić na miu 7 6.3.3 np. Jak to sensownie wykonać bez utraty smsów, telefonów? Lub ewentualnie wskaże mi ktoś dlaczego nie działa/gdzie załączyć/który soft ma oznaczanie własne numerów niezapisanych? Dzwoni mi ktoś z olx, nie dodaję go niepotrzebnie do kontaktów a mogę na numerze przytrzymać kciuk i wyskakuje menu "oznacz->własne" - wpisuję swoją nazwę i wiem w przyszłości kto dzwoni. Tak było w 6.3.3 - i bardzo brakuje mi tej opcji w obecnym 7.3.30..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...