Skocz do zawartości

Fotka osoby z Facebooka podczas telefonowania


geekboy68k

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Jedną z fajnych cech Lumii było to, że w momencie dodania sobie kontaktu do książki, system pobierał fotkę osoby z Facebooka. Fotka ta pojawiała się na ekranie podczas telefonowania.

Kiedyś już pytałem o to na oficjalnym forum Xiaomi, ale odpowiedź była dość dwuznaczna i nie rozwiązywała mojego problemu, stąd też pozwolę sobie zapytać raz jeszcze tutaj - czy coś w tej kwestii się zmieniło i można zrobić coś takiego w MIUI 8 bez podpinania konta Xiaomi do Facebooka?

Będę wdzięczny za odpowiedź.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam z Sync.Me z Sklepu Play. Synchronizuje kontakty jeżeli są wpisane tak samo jak nazwy na FB i dodaje zdjęcia. Jak nie zrobi tego można to ręcznie zrobić. Niestety od kiedy FB zmienił jakieś zabezpieczenia i przestał działać Facebook Contact Sync, nie znalazłem rozwiązania na robienie tego "w locie" podczas dodawania nowego kontaktu, a chetnie bym takie rozwiązanie poznał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Metoda od Prestona działała:

Ale potem zaktualizował mi się FB i obrazki poszły się walić, zastanawiam się czy po zainstalowaniu tej wersji i wyłączeniu aktualizacji nie sklonować tej aplikacji.
Sklonowana wersja by była ta stara dla obrazków kontaktów, a drugą bym zaktualizował aby używać nowej wersji.
Pytanie tylko czy to będzie działać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Ja korzystam z Sync.Me z Sklepu Play. Synchronizuje kontakty jeżeli są wpisane tak samo jak nazwy na FB i dodaje zdjęcia. Jak nie zrobi tego można to ręcznie zrobić. Niestety od kiedy FB zmienił jakieś zabezpieczenia i przestał działać Facebook Contact Sync, nie znalazłem rozwiązania na robienie tego "w locie" podczas dodawania nowego kontaktu, a chetnie bym takie rozwiązanie poznał.

Warto zauważyć że ta aplikacja skladuje wszystkie twoje numery kontaktów w swojej bazie :) bardzo na sztorc z prywatnościa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...