Skocz do zawartości

Redmi Note 3 Pro a Redmi Note 3 DS


kapa22

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zamierzam kupić jeden z tych dwóch telefonów. 

http://www.alsen.pl/telefony/smartfony/xiaomi-redmi-note-3-ds-4g-lte-3-32gb-zloty-1

http://www.mycenter.pl/smartfon-xiaomi-redmi-note-3-pro-32gb-zloty,id-162156

Czy ktoś jest mi w stanie wskazać różnicę między nimi? bo ja czytając specyfikacje nie umiem takowych znaleźć. 

No chyba że polecacie jakiś lepszy smartfonik do 1000 PLN to też rozważę. (Z polskiej dystrybucji)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, kapa22 napisał:

Ponieważ ich nazwa się delikatnie różni na obu sklepach, z czytałem że są różne wersje na Chiny, Europe itp. 

No ale skoro to to samo, to jeszcze powiedzcie mi czy znajdę coś lepszego do 1000 zł? 

Poszukaj w carrefourze swego czasu byly dostepne rn3p za 900zl tam.
Wersja grey i gold jest dostepna w proline za 950zl to tez znany i spor lat dzialajacy sklep. 

Co do pytania czy znajdziesz cos lepszego ciezko powiedziec,skoro tylko PL dystrybucja to mozesz w podobnej cenie kupic redmi 3s (dla kogos 5" moze byc lepsze od 5,5").
Ogolnie xiaomi w PL dystrybucji to dosc ograniczony wybor. Jesli ci sie nie spieszy, mozesz poczekac na oficjalne wejscie do PL redmi 4x i redmi note 4x, ale kiedy to bedzie i w jakich cenach to poki co wrozka wie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carrefour'a niestety u mnie w mieście niema a jechać 30 km w jedną stronę jakoś średnio mi się opłaca, te 2 sklepy są dostępne na miejscu, temu je wybrałem, Widziałem na proline i znam ten sklep, ale jakoś wole to odebrać osobiście i sprawdzić czy wszystko jest jak powinno, bo tak jak pisałem, sporo się naczytałem o różnych wersjach telefonów Xiaomi.

Ja wole 5,5" od 5". Także na chwile obecną jeśli chodzi o Polskę to Redmi note 3 pro to najlepszy wybór (w tej cenie, w sumie do 1200 zł też nic szczególnie lepszego nie znalazłem)

Co innego mi pozostaje? Aliexpress? co bym mogł tam dostać za podobną cenę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...