Jump to content

kapa22

Użytkownicy
  • Posts

    3
  • Joined

  • Last visited

kapa22's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

  1. Carrefour'a niestety u mnie w mieście niema a jechać 30 km w jedną stronę jakoś średnio mi się opłaca, te 2 sklepy są dostępne na miejscu, temu je wybrałem, Widziałem na proline i znam ten sklep, ale jakoś wole to odebrać osobiście i sprawdzić czy wszystko jest jak powinno, bo tak jak pisałem, sporo się naczytałem o różnych wersjach telefonów Xiaomi. Ja wole 5,5" od 5". Także na chwile obecną jeśli chodzi o Polskę to Redmi note 3 pro to najlepszy wybór (w tej cenie, w sumie do 1200 zł też nic szczególnie lepszego nie znalazłem) Co innego mi pozostaje? Aliexpress? co bym mogł tam dostać za podobną cenę?
  2. Ponieważ ich nazwa się delikatnie różni na obu sklepach, z czytałem że są różne wersje na Chiny, Europe itp. No ale skoro to to samo, to jeszcze powiedzcie mi czy znajdę coś lepszego do 1000 zł?
  3. Witam, Zamierzam kupić jeden z tych dwóch telefonów. http://www.alsen.pl/telefony/smartfony/xiaomi-redmi-note-3-ds-4g-lte-3-32gb-zloty-1 http://www.mycenter.pl/smartfon-xiaomi-redmi-note-3-pro-32gb-zloty,id-162156 Czy ktoś jest mi w stanie wskazać różnicę między nimi? bo ja czytając specyfikacje nie umiem takowych znaleźć. No chyba że polecacie jakiś lepszy smartfonik do 1000 PLN to też rozważę. (Z polskiej dystrybucji)
×
×
  • Create New...