Skocz do zawartości
  • 0

Redmi Pro z allegro


XiaoRén

Pytanie

Siemaneczko,

Chciałbym kupić rp. Znalazłem jeden na allegro w cenie 1100. Oto link: http://allegro.pl/redmi-pro-3-64gb-miui-polska-v-8-3-czarnografitowy-i6748085020.html. Sprzedają dwie wersje - z miui Polska i z syfem (jak zgaduję, bo jak system inny niż xiaomi eu z polskim to raczej syf). Mnie interesuje rzecz jasna ta pierwsza, bo zgody na odblokowanie bootloadera nie mam, a miuipolska się przyda ;). Mam tylko jedno pytanko - w regulaminie mówią, że udzielają gwarancji w Polsce na 24 miesiące i jest tam napisane coś takiego:

"Współpracujemy serwisami z MiCenter.pl (miupolska.pl) z Wrocławia oraz z Mobotel.pl z Warszawy (serwis min Xiaomi Polska)"

@Acid Ta współpraca to prawda czy wierutne kłamstwo?

Dodam, że podziekuję za opinie o sklepie, jeśli ktoś korzystał z usług sprzedawcy "czeczek". Koleś ma >500 komentarzy od kupujących i ani jednego negatywa (od kupujących), to o czymś jednak świadczy. Pozytywnie. Czy polecilibyście kupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1
42 minuty temu, XiaoRén napisał:

Siemaneczko,

Chciałbym kupić rp. Znalazłem jeden na allegro w cenie 1100. Oto link: http://allegro.pl/redmi-pro-3-64gb-miui-polska-v-8-3-czarnografitowy-i6748085020.html. Sprzedają dwie wersje - z miui Polska i z syfem (jak zgaduję, bo jak system inny niż xiaomi eu z polskim to raczej syf). Mnie interesuje rzecz jasna ta pierwsza, bo zgody na odblokowanie bootloadera nie mam, a miuipolska się przyda ;). Mam tylko jedno pytanko - w regulaminie mówią, że udzielają gwarancji w Polsce na 24 miesiące i jest tam napisane coś takiego:

@Acid

Kupiłem Redmi 4 u niego. Dostawa w zasadzie w 24 godziny (paczkomat). Pisemna gwarancja, choć to tylko wydrukowana kartka z podpisem, jednak z danymi firmy (firma Transpol). @Acid mówi, że ta współpraca to ściema. Więc albo tak jest, albo Acid ma sklerozę i nie pamięta kto mu przesyła telefony do naprawy... ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1
Przed chwilą, XiaoRén napisał:

@mrosi Dzięki za odp, porządne info. Chyba się skuszę na zakup u niego ;). Znalazłem też ten telefon w sklepie empix.pl (http://empix.pl/pl/p/Xiaomi-Redmi-Pro-3GB-64GB/21653), 50 zł taniej, gwarancja też na 2 lata, ale nie deklarują naprawy w dwóch ważnych serwisach tylko w swoim komputerowym serwisie. Poza tym sprowadzają z Chin, ale można odebrać u nich. No i mają syf a nie miui Polska, choć opinie o nich są raczej pozytywne. Czy opłaca się zaoszczędzić te 50 zł i kupić w empix, czy też dopłacić 5 dyszek za allegro i deklarowaną naprawę w dwóch poważnych serwisach?

Ma dobre ceny. MIUI jakieś z d..., ale to nie problem. I tak od razu odblokowanie BL i wgranie MIUI Polska/EU. ;)

Ważne jest to, że jest zakup i pisemna gwarancja. W nawet gdzieś tam miałem wydrukowaną historię mailingu, gdzie gość deklarował, że przy odblokowaniu BL i zmianie softu gwarancja jest honorowana.

Po prawdzie kupiłem u niego z uwagi na cenę, a musiałem mieć jakiś telefon zastępczy na "cito". Już i tak ma nowego właściciela... ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@mrosi Dzięki za odp, porządne info. Chyba się skuszę na zakup u niego ;). Znalazłem też ten telefon w sklepie empix.pl (http://empix.pl/pl/p/Xiaomi-Redmi-Pro-3GB-64GB/21653), 50 zł taniej, gwarancja też na 2 lata, ale nie deklarują naprawy w dwóch ważnych serwisach tylko w swoim komputerowym serwisie. Poza tym sprowadzają z Chin, ale można odebrać u nich. No i mają syf a nie miui Polska, choć opinie o nich są raczej pozytywne. Czy opłaca się zaoszczędzić te 50 zł i kupić w empix, czy też dopłacić 5 dyszek za allegro i deklarowaną naprawę w dwóch poważnych serwisach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

OK, dzięki za odp.

3 minuty temu, mrosi napisał:

Ważne jest to, że jest zakup i pisemna gwarancja. W nawet gdzieś tam miałem wydrukowaną historię mailingu, gdzie gość deklarował, że przy odblokowaniu BL i zmianie softu gwarancja jest honorowana.

To w empix czy u tego z allegro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...