Skocz do zawartości

Mi 5s plus z Ibuygou tylko z china Rom?


pan_pawel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

dostałem taką wiadomość dzisiaj od sklepu:

Cytat
Thank you very much for your new order on Ibuygou.
But we have met a issue with the ROM. This moment the Mi Note 2 and Mi5s plus are all with the newest version. But from MIUI update China Stable 8.1.3 and 8.2 Xiaomi locked EDL mode (9008 port) so deep flash cable doesnt work anymore !!!
That is to say, from now on the Mi5s plus and Mi Note 2 can not be pre-installed the global ROM, then only with the original China ROM, only the Chinese and English languages.
So can you accept the original China ROM ? If you can not accept it, would you mind wait for some time ?
We are trying our best to solve this issue and we are sure the Xiaomi official also will release the global ROM for the new version. But it takes time.
So what do you think ? Please let us know your decision.

Teraz pytanie, czekać aż rozwiążą problemy czy zamawiać z china. Da się łatwo na własną rękę ogarnąć 

Edytowane przez pan_pawel
Zmiana tematu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, pan_pawel napisał:

Witam,

dostałem taką wiadomość dzisiaj od sklepu:

Teraz pytanie, czekać aż rozwiążą problemy czy zamawiać z china. Da się łatwo na własną rękę ogarnąć 

Po pierwsze, zarejestrowałeś się na Forum po to, żeby założyć nowy wątek. Brawo! Ale, że temat jest istotny, pozostaje "przy życiu", natomiast Ty popraw chociaż jego tytuł, aby w sposób właściwy odpowiadał tematyce wątku.

Po drugie, przechodząc do meritum, cytując @Acida,  o ile nie będziesz chciał wgrywać ROMu Global, to zablokowany EDL, który to umożliwia, nie ma dla Ciebie znaczenia. Teraz łatwiej będzie odblokować bootloader, zainstalować TWRP, a następnie wgrać ROM MIUI Polska/EU.

Dodam tylko, że właśnie dzisiaj ostatecznie zamówiłem: dla siebie Mi Note 2, a dla znajomego Mi5s Plus. Również dostałem taką informację. Ze znajomym stwierdziliśmy, że w ostateczności język angielski czy polski - nie ma większego znaczenia. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
mi wczoraj przyszedl od spemalla  mi5s plus  z globalem  ale tez byla opcja  przy zakupie   czy china 

Jak długo czekałeś na telefon, wysyłka kurierem?, naliczyli ci VAT? Jak wygląda sprawa ewentualnej gwarancji jest realizowana w Polsce czy trzeba wysłać do Chin?

Wysłane z mojego HM NOTE 1S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

himek72 czekałem jakieś 12 dni,wysyłkę miałem DPD do Francji potem poczta do polski i na końcu kurier mi zostawił w domu ,gwara jest Hiszpanii ,przesyłka była bez VAT ,nie wiem czy on płaci we Francji te VAT czy była przepakowywana obstawiam pierwsze

Wysłane z mojego MI 5s Plus przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...