Skocz do zawartości

Opóźnione powiadomienia po zablokowaniu ekranu


increasepl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od dwóch tygodni jestem szczęśliwym posiadaczem Xiaomi Redmi 4 Prime. Kilka dni temu otrzymałem zgodę na odblokowanie bootloadera, więc wgrałem MIUI Polska. Wszystko działa elegancko, jednak cały czas borykam się z powszechnym problemem opóźnionych (często nawet o 5-10 minut) powiadomień, gdy telefon jest zablokowany. Głównie chodzi mi o aplikacje Messenger i FlashScore.

Oczywiście przejrzałem wiele tematów z ów błędem i próbowałem sobie z tym poradzić, wykonując działania podawane przez użytkowników, jednak nic nie zadziałało. Oto ich lista:

  • założenie kłódki
  • dodanie do autostartu
  • nadanie wszelkich uprawnień (takich jak "na ekranie blokady", "uruchamianie w tle", "wyświetlanie wyskakujących okien")
  • ustawienie braku ograniczeń aktywności w tle w opcjach oszczędzania w aplikacjach
  • wyłączenie optymalizacji pamięci w opcjach programistycznych

Możliwe, że pominąłem jakąś czynność, którą jeszcze wykonałem. Tak czy siak wydaje mi się, że zrobiłem już wszystko co mogłem, a dalej problem istnieje. Wygląda to tak, jakby zablokowanie ekranu usypiało telefon, by jedynie co kilka minut ocucić go na moment i pokazać ewentualne powiadomienia. Swoją drogą opcja nie głupia, gdyby tylko była kontrolowana, a nie wymuszona.

Od razu powiem, że nie wiem jak to wyglądało na globalu, który miałem wgrany oryginalnie. Jakoś wówczas nie zwracałem na to uwagi.

Czekam na pomoc i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...