Skocz do zawartości

Telefon wiesza się co jakiś czas


mejki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Z telefonem nie miałem naprawdę żadnych problemów aż do ~2 tygodnie temu. Przynajmniej z moich obserwacji wynika, że po aktualizacji kilku aplikacji z Google Store telefon zaczął miewać straszne zwiechy w różnych sytuacjach, np.

- Podczas pisania na klawiaturze potrafi się zawiesić, po 5 sekundach się odwiesi, wcisną się jakieś niechciane literki.

- Podczas śmigania po Menu potrafi się zawiesić nawet na dłużej, aż z nerwów wciskam kilkukrotnie przycisk Menu na telefonie, wtedy się odwiesza.

- O dziwo nie zauważyłem żeby zawieszał się podczas przeglądania internetu, bądź przy włączonych aplikacjach, bądź grach.

I zastanawiam się czy to wina jakiejś aplikacji, którą zaktualizowałem? Jak teraz do tego dojść? Czy może jakiś inny syf się wdarł? Wolałbym uniknąć Wipe, mimo, że na pewno by nie zaszkodziło, wszystko mam w MiCloud więc boleć nie będzie ale... jestem chyba typem użytkownika, który nie lubi takich czystek.

Macie może jakieś przypuszczenia co mogło z dnia na dzień zacząć zwieszać telefon? Będę wdzięczny ;)

Edytowane przez mejki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...