Skocz do zawartości

Mi5s czy Mi6


JaQu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie! Jest to mój pierwszy post na MiuiPolska , także witam wszystkich serdecznie! Chciałabym zapytać, bo przymierzam się do zakupu pierwszego telefonu od Xiaomi. Widziałem mi5s, macałem jest wszystko w porządku, telefon mi odpowiada, lecz pomyślałam że być może poczekać na mi6. Mało o nim wiemy, nie ma konkretnych wiadomości. Snapdragon 835,6 GB Ramu, ale nie ma nawet jak będzie przypuszczalnie wyglądał. Mam dylemat czy kupić mi5s czy mi6. Jak sądzicie?


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, JaQu napisał:

Witam serdecznie! Jest to mój pierwszy post na MiuiPolska , także witam wszystkich serdecznie! emoji4.png Chciałabym zapytać, bo przymierzam się do zakupu pierwszego telefonu od Xiaomi. Widziałem mi5s, macałem jest wszystko w porządku, telefon mi odpowiada, lecz pomyślałam że być może poczekać na mi6. Mało o nim wiemy, nie ma konkretnych wiadomości. Snapdragon 835,6 GB Ramu, ale nie ma nawet jak będzie przypuszczalnie wyglądał. Mam dylemat czy kupić mi5s czy mi6. Jak sądzicie?

 

Póki co nawet nie ma szczegółów jak będzie wyglądać Mi6, co będzie miał w środku, jaka będzie cena, więc nie ma co się napinać.

Jak odpowiada Ci Mi5s to go kup. Zanim wyjdzie Mi6 to 5s się zestarzeje :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...