Skocz do zawartości

Problem z internetem


DrHouse10

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, DrHouse10 napisał:

Ale tą karte co teraz mam w Xiaomi musiałem przyciąć do microSIM

Jak ją musiałeś do micro przycinać, to chyba wiekowa i LTE nie obsługuje. Napisz jeszcze jaki masz rom, albo lepiej zrzut ekranu z wersją romu i w jakiej sieci. Jeszcze czy to Redmi 3S international z b20, czy chiński bez b20. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, DrHouse10 napisał:

Kupiony w RTV EURO AGD także chyba z b20

Tak z b20 i masz chyba ostatni global stable. Jaka sieć? Jak czasami pokazuje ci HSPA+ to 3G działa. Brak LTE to prawie na pewno wina starej karty sim, ewentualnie ustawień APN.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, DrHouse10 napisał:

Ale wcześniej miałem jakies lipne prestigio i cały czas miałem litere H przy zasięgu.

A może jak przycinałem kartę to ją uszkodziłem?

Może Orange uruchomiło LTE w twojej lokalizacji a internet w 3G ograniczył, nie wiem. Teoretycznie jak ci na tym Prestigio działało to i tu powinno. Wiem że starsze karty Orange nie obsługują LTE. Były zgłaszane problemy w tym telefonie z przechodzeniem z 2G (Edge) do 3G (hspa), właśnie między innymi w Orange. Ojcu kupiłem 3s, ma w Orange, nowa karta i wszystko działa, ale rom global dev, nie stable. Ja mam w Play i też bez problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to ten global dev?

 

5 minut temu, FromWP napisał:

Może Orange uruchomiło LTE w twojej lokalizacji a internet w 3G ograniczył, nie wiem. Teoretycznie jak ci na tym Prestigio działało to i tu powinno. Wiem że starsze karty Orange nie obsługują LTE. Były zgłaszane problemy w tym telefonie z przechodzeniem z 2G (Edge) do 3G (hspa), właśnie między innymi w Orange. Ojcu kupiłem 3s, ma w Orange, nowa karta i wszystko działa, ale rom global dev, nie stable. Ja mam w Play i też bez problemów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...