Skocz do zawartości

Telefon po wyłączeniu przyciskiem POWER umarł


KL4K50N

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W zeszły piątek pobrałem soft, który zrobił mi aktualizację na Androida 7. Telefonik normalnie się uruchomił i działał normalnie. Od razu poprosiłem Mi o możliwość odblokowania bootloadera (został zablokowany ponownie po flashu na Android 7). Dziś dostałem info, że zgoda na odblokowanie została przyznana. Długo się nie zastanawiając wyłączyłem telefon (normalnie - przycisk power i wyłącz). I tu pojawił się problem - telefon już się nie włączył, zero reakcji na cokolwiek... Gdzie można szukać przyczyny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, KL4K50N napisał:

Witam. W zeszły piątek pobrałem soft, który zrobił mi aktualizację na Androida 7. Telefonik normalnie się uruchomił i działał normalnie. Od razu poprosiłem Mi o możliwość odblokowania bootloadera (został zablokowany ponownie po flashu na Android 7). Dziś dostałem info, że zgoda na odblokowanie została przyznana. Długo się nie zastanawiając wyłączyłem telefon (normalnie - przycisk power i wyłącz). I tu pojawił się problem - telefon już się nie włączył, zero reakcji na cokolwiek... Gdzie można szukać przyczyny?

Bateria była naładowana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, mrosi napisał:

Bateria była naładowana?

Było 75% w momencie wciskania przycisku power. Telefon się normalnie wyłączył i potem już jak chciałem nacisnąć volume down + power zero. Oczywiście potem chciałem go włączyć normalnie ale też nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • AndropaX zablokował(a) i odblokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...