Sign in to follow this  
KL4K50N

Telefon po wyłączeniu przyciskiem POWER umarł

Recommended Posts

Witam. W zeszły piątek pobrałem soft, który zrobił mi aktualizację na Androida 7. Telefonik normalnie się uruchomił i działał normalnie. Od razu poprosiłem Mi o możliwość odblokowania bootloadera (został zablokowany ponownie po flashu na Android 7). Dziś dostałem info, że zgoda na odblokowanie została przyznana. Długo się nie zastanawiając wyłączyłem telefon (normalnie - przycisk power i wyłącz). I tu pojawił się problem - telefon już się nie włączył, zero reakcji na cokolwiek... Gdzie można szukać przyczyny?

16 minut temu, KL4K50N napisał:

Witam. W zeszły piątek pobrałem soft, który zrobił mi aktualizację na Androida 7. Telefonik normalnie się uruchomił i działał normalnie. Od razu poprosiłem Mi o możliwość odblokowania bootloadera (został zablokowany ponownie po flashu na Android 7). Dziś dostałem info, że zgoda na odblokowanie została przyznana. Długo się nie zastanawiając wyłączyłem telefon (normalnie - przycisk power i wyłącz). I tu pojawił się problem - telefon już się nie włączył, zero reakcji na cokolwiek... Gdzie można szukać przyczyny?

Bateria była naładowana?

14 minut temu, mrosi napisał:

Bateria była naładowana?

Było 75% w momencie wciskania przycisku power. Telefon się normalnie wyłączył i potem już jak chciałem nacisnąć volume down + power zero. Oczywiście potem chciałem go włączyć normalnie ale też nic

1 godzinę temu, KL4K50N napisał:

Oczywiście potem chciałem go włączyć normalnie ale też nic

Próbowałeś może na wyłączonym podłączyć go do ładowarki, reaguje w jakikolwiek sposób na to?

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this