Skocz do zawartości

Aktualizacja MIUI V8.1.3.0.MHRMIDI


pawo24

Rekomendowane odpowiedzi


Od tego jaka wersje romu aktualnie posiadasz, jakie zmiany w systemie wprowadziles, czy cos doinstalowywales, odinstalowywales, czy masz root czy nie, czy jakies inne modyfikacje romu itp.

Rozumiem, dzięki.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, potwierdzam aktualizacja dzisiaj 585mb, troche ladniejszy interfejs, wyglad panelu sterowania, dodali Avasta ale sie nie chce zaktualizowac, i inny wyglad paska powiadomien 11 glownych skrotow edytowalnych a reszta schowana w niespolszczonym "more". spowolnien na razie nie zauwazylem, bateria tez wydaje sie byc ok. na razie za krotko zeby cos wiecej powiedziec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Snajper napisał:

Nikt nic nie omijał najnowszą aktualizacja wcześniej instalowałem 122mb a najnowszy system miałem 

@hellhammer ma rację xiaomi luka w ustawienia systemowe i sprawdza co jest odinstalowane i jak ustawione z czego korzystasz i wybiera paczkę.

Jako że jestem nowy i nie ogarnięty w temacie proszę o jakieś info na ten temat. Kto ma dostać tą aktualizację. Wszyscy? Na global stable czy na dev?Czekać bez nerwa? Czy "cóś" trzeba pokombinować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@imix jeśli masz global stable(chyba że masz syfmiui to nie dostaniesz i musisz użyć miflesh) i nie wyskakuje ci aktualizacja możesz ściągnąć ręcznie i zaktualizować zdarzają się takie sytuacje

http://en.miui.com/download-301.html#449

(Special edition)

Wszystkie informacje są zawarte w poradniki w tym dziale jak sprawdzić i zaktualizować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że jestem nowy i nie ogarnięty w temacie proszę o jakieś info na ten temat. Kto ma dostać tą aktualizację. Wszyscy? Na global stable czy na dev?Czekać bez nerwa? Czy "cóś" trzeba pokombinować?

Sprawdź w aplikacji systemowej czy nie masz dostępnej aktualizacji oraz podaj jaką masz wersję systemu. Po ostatniej aktualizacji powinno być tak.
92c009affe0d8799f913285a4959e93f.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, gonzo_86 napisał:


Sprawdź w aplikacji systemowej czy nie masz dostępnej aktualizacji oraz podaj jaką masz wersję systemu. Po ostatniej aktualizacji powinno być tak.
92c009affe0d8799f913285a4959e93f.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 

Mam tak.Aktualizacji zero.

Screenshot_2017-02-15-15-09-12-273_com.android.updater.png

Screenshot_2017-02-15-15-09-32-863_com.android.settings.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Snajper napisał:

Jesteś na cotygodniowych w piątki jest aktualizacja 

Ten temat dotyczy global stable 1-2 miesięcy aktualizacja

Czyli gdybym przeszedł na global stable to dostałbym 8.1..? A czy warto?

Edytowane przez imix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, imix napisał:

Czyli gdybym przeszedł na global stable to dostałbym 8.1..? A czy warto?

Na tym co masz masz szybciej nowości bo co tydzień aktualizacja ale błędy mogą być nie muszą ja np wolałem global dev od stable

Po prostu każdy robi według uznania i telefonu działania bo z tym różnie bywa

Ja ci nie pomoge bo siedzę na Androidzie 7.1.1 i mam spokój z wyborem wersji global:-D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Snajper napisał:

Na tym co masz masz szybciej nowości bo co tydzień aktualizacja ale błędy mogą być nie muszą ja np wolałem global dev od stable

Po prostu każdy robi według uznania i telefonu działania bo z tym różnie bywa

Ja ci nie pomoge bo siedzę na Androidzie 7.1.1 i mam spokój z wyborem wersji global:-D

Dzięki za poradę. A jakim cudem masz 7.1.1?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema

macie/mieliście może problem z czarnym wyświetlaczem po "odłożeniu" słuchawki od ucha? Musze kliknąć power aby ekran włączył się, abym mógł rozłączyć rozmowę czerwona ikona.

Ja mam najnowsza wersje stable. Tej jeszcze nie nie instalowaniem, a dziś  wyskoczyło mi info. Wolalbym poczekać na stabe-niebeta.

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed aktualizacją nie podczas każdej rozmowy,ale miałem ten problem co ty opisujesz,tzn po zakończonej rozmowie był czarny ekran i trzeba było dać power,aby czerwoną słuchawką zakończyć rozmowę.A po aktualizacji narazie nie zauważyłem tego,ale mam dopiero od 2 dni zaktualizowany,więc ciężko powiedzieć,zwłaszcza,że ja nie dzwonię po kilka razy na dzień.A u ciebie po zakończeniu każdej rozmowy musisz tak robić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak u Was z pamiecia ram po aktualizacji? u mnie jakby mniej jest dostepne jak telefon " nic nie robi", mam wersje 3/32. wczesniej prawie zawsze mialem ok 1.7-1.8 wolne a teraz srednio 1.5 wiem ze na to sie nie powinno patrzec bo niewykorzystany ram to stracony ram:-) ale chyba nowszy soft po prostu wiecej zzera. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, imix napisał:

Podobno już Xiaomi daje 8.2. Tak już plotkują w internecie. Prawda to?

a no prawda, model SE bedzie dostawal aktualizacje od 20.02.17

 

Cytat
Currently supported devices:
Mi Max / Mi Max Prime / Mi 4i / Mi 3 / Mi 4 / Mi Note / Redmi 1S / Redmi Note 4G

The following devices will be receiving the update progressively starting from 20th Feb 2017:
Redmi 2, Redmi 2 Prime, Redmi Note 3 Qualcomm, Redmi Note 3 Special Edition, Redmi Note 4 MTK, Redmi Note 2, Redmi Note Prime, Mi 2/2S, Mi 5, Mi 5s, Mi 5s Plus, Redmi 3/Prime, Redmi 3S/Prime, Redmi Note 4 Qualcomm

http://en.miui.com/thread-508000-1-1.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...