Jump to content

kafaros

Użytkownicy
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About kafaros

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No pomogło, ale dzieje się tak co jakiś czas, ale wystarczy ponownie uruchomić telefon i znowu jest ok. Miałem taką sytuację że skończyłem rozmawiać, druga osoba nie zakończyła połączenia, a ja czarny i nic nie mogłem zrobić, pomogło wyciągnięcie karty sim, ale nim dopadłem szpilkę to pół godziny minęło.
 2. A może ktoś zna rozwiązanie problemu, występował już w poprzedniej aktualizacji rzadko, w tej nowszej częściej, a mianowicie po próbie odblokowaniu muszę wcisnąć przycisk wstecz i vol+ aby odblokować ponieważ występuje błąd o zasłoniętej sluchawce, ktoś coś?
 3. Teraz wykonałem test antutu na miui 8 wynik 93000,Później zrobię updata i porównam wyniki. Edit Miui9 wynik 83000.
 4. A jak się ma sprawa aparatu na LineageOS, bo ten z miui jest daremy, apk open camera też czasami potrafi zrobić rozmazane zdjęcia. A dostałem pozwolenie na odblokowanie BL i niewiem czy opłaca się bawić w zmianę na OS tylko ze względu na aparat.
 5. Ponieważ jak mam kilka apek otwartych to wygodniej mi zamknąć wszystkie na raz niż pojedynczo. Też uważam że to ściema, jak apki poprawiające wydajność, anty virusy itp apki na androida, a że dużo ludzi pisze o tym to również dodałem coś od siebie.
 6. To co mam zamykać oczy gdy klikam na X? Tyle postów, tyle plusów i taka odpowiedź, gańba.
 7. Ja nie wierzę tej apce od RAMu, po prostu moim zdaniem pokazuje jak chce, bez robienia niczego raz poniżej 1GB, raz 1,9-2.0GB. Moim zdaniem pic na wodę
 8. @up O co chodzi z tym camera api2? Bo zdjęcia z tego telefonu są ładne i ostre ... na telefonie , przy zgrywaniu na kompa to 10% wygląda tak jak powinno wyglądać ,reszta bez ostrości i rozmazana .
 9. Pobierz open camera i wtedy zobacz.
 10. Uważacie że aplikacja odpowiadająca za pokazywanie ilość zwolnionego RAMu leci w kulki? Raz pokaże 1.9, za drugim z 1,2 zejdzie do 1,0 heheh na nowej aktualizacji 8240,przedtem jakoś wiarygodnie pokazywała, choć i tak wydaje mi się że to taki pic na wodę
 11. Witam, jako posiadacz note 3 kate mam kilka pytań aby nie zakładać nowego topicu napiszę tutaj a mianowicie: 1.Na oficjalnym forum znalazłem temat od gościa który wymienił wyświetlacz w wersji kate na wersję kenzo i wszystko normalnie działa. Prawda to? 2.Tel kupiłem w lutym złożyłem wniosek o odblokowanie bootloadera, nic z tego nie wyszło. Dwa dni temu, znów złożyłem w ciągu kilku godzin otrzymałem pozwolenie, ale muszę odczekać 3 dni, a teraz tak co mi to da oprócz instalowania softu typu la czy cm, czy w ogóle jak nie mam zamiaru się tym bawić to potrzebny jest unlock? 3.
 12. Pytaj na sbe bo prawie 30% różnicy w cenie niż oferuje firma powyżej
 13. Zauważyłem polepszenie działania czujniks światła, tzn zaczął działać prawidłowo.
 14. U Mi również tylko wibrował, ale po przesłaniu kilku dzwonków, zaczęło łapać.
×
×
 • Create New...