• 0
Sign in to follow this  
matisk

2 smartfony Xiaomi

Question

Witam,

Chciałbym zakupić z Chin 2 smartofny Xiaomi, nie koniecznie takie same. Jeden dla mnie, jeden dla żony.

Myślałem o modelu Mi5s oraz Redmi Pro.

Budżet za obydwa ~500$.

Ja potrzebuję telefonu głównie do rozmów, internetu, komunikatorów typu viber, whatsup, wielu aplikacji (lubię testować ciekawe rzeczy), nie używam gier. Chciałbym aby bateria była wydajna i sprzęt chodził wydajnie bez przycinek.

Żona aktualnie używa Redmi 1S, który jest już dość mułowaty, ale twierdzi że jest w porządku. Telefon głównie do rozmów, zdjęc, sporadycznego przeglądania internetu.

Pytanie czy jeśli kupię telefony bez GLOBAL ROM, nie będzie problemów z wgraniem MIUI PL? Czy bootloader będzie można odblokować bez problemu?

Pozdrowienia.

4 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Masa ludzi odblokowuje bootloader i wrzuca xiaomi.eu i żyje, czy nie będziesz miał problemów nikt Ci nie odpowie bo szklanej kuli nie ma ;)

Wysłane z Lenovo P2

• 0

Zamiast Mi5s brałbym Mi5 (lepszy dźwięk, lepszy aparat). Redmi Pro ma MTK z tego co kojarzę, ale dla kobiety pewnie spoko, im to zazwyczaj nic nie przeszkadza w telefonach ;)

• 0

Nadal czekam na obniżkę cen ale chyba takiej już nie będzie. Pytanie do Was czy można uzyskać jakieś rabaty jako nowy użytkownik ?

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this