matisk

Użytkownicy
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About matisk

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  xiaomi

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. problem w tym, że hasła nie ustawiałem i nie wiem jakie jest. na koncie xiaomi niestety nie wyszukuje telefonu i nie mogę zrobić resetu do ustawień fabrycznych. proszę o pomoc.
 2. Witam, Mam podobny problem z Mi5. Telefon leżał pare miesięcy nieużywany w szufladzie. Telefon jest nowy od Goldwaya. Po pierwszym włączeniu było założone konto gmail, oraz założona blokada na odcisk palca. Później telefon był wyłączony przez pare miesięcy. Wczoraj włączyłem telefon i chce hasło 4 cyfrowe. Odcisk nie działa. Wpisałem kilka możliwych haseł i teraz telefon jest zablokowany na 2 godziny. Nie przypominam sobie aby było ustawiane jakieś hasło. Telefon nie ma odblokowanego bootloadera. Założyłem na adres email ten który jest w telefonie (gmail) konto xiaomi. Czy mogę jakoś odblokować telefon? Czy karta SIM musi być włożona czy nie. Proszę o pomoc
 3. niesety nie wyszukuje mi żadnej aktualizacji
 4. mogę odblokować bootloadera i wgrać rom miui bez wygrywania china dev?
 5. Pytanie do kolegów: Dotarł do mnie Mi5 od Goldwaya: Android 6.0.1 MXB48T Wersja MIUI: MIUI Global 8.1 | Stabilna 8.1.2.0 (MAAMIDI) Bootloader zablokowany. Proszę o info czy ta wersjia MIUI jest ok czy jest to tzw syf miui? Nie przełożyłem sobie jeszcze karty i nie używam telefonu dopóki nie będę pewności że mam dobrą wersje MIUI bez, żadnych śmieci. Oczywiście chciałbym korzystać z aktualizacji Miui Polska. Pzdr
 6. Mogłbym podać konto i adres mailowy kogoś innego ?
 7. Witam. Czy znajdzie się dobrą osoba która pomoże w zakupie telefonu Xiaomi poprzez sklep Technos? Jest tam możliwość rabatu dla użytkowników tego forum z kontem minimum półrocznym. Wystarczy podać login i wysłać do nich maila . Ja dopiero dowiedziałem się o telefonach Xiaomi i Tym forum. Konto posiadam od tygodnia. Chciałbym kupić telefon i oczywiście dostać rabat. Pozdrowienia.
 8. matisk

  2 smartfony Xiaomi

  Nadal czekam na obniżkę cen ale chyba takiej już nie będzie. Pytanie do Was czy można uzyskać jakieś rabaty jako nowy użytkownik ?
 9. matisk

  2 smartfony Xiaomi

  Witam, Chciałbym zakupić z Chin 2 smartofny Xiaomi, nie koniecznie takie same. Jeden dla mnie, jeden dla żony. Myślałem o modelu Mi5s oraz Redmi Pro. Budżet za obydwa ~500$. Ja potrzebuję telefonu głównie do rozmów, internetu, komunikatorów typu viber, whatsup, wielu aplikacji (lubię testować ciekawe rzeczy), nie używam gier. Chciałbym aby bateria była wydajna i sprzęt chodził wydajnie bez przycinek. Żona aktualnie używa Redmi 1S, który jest już dość mułowaty, ale twierdzi że jest w porządku. Telefon głównie do rozmów, zdjęc, sporadycznego przeglądania internetu. Pytanie czy jeśli kupię telefony bez GLOBAL ROM, nie będzie problemów z wgraniem MIUI PL? Czy bootloader będzie można odblokować bez problemu? Pozdrowienia.