Skocz do zawartości

Brak wyświetlania podglądów mmsów


Ethri

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry Wieczór.

Ojciec korzysta z Mi4 i zgłosił ze nie wyswietlaja się podglady/preview/thumbnaile zdjec przeslanych przez sms. Faktycznie probowalem poszukac jakiejkolwiek opcji, ale sa po prostu szare, klikajac na nie foto wyswietla sie normalnie. Czy moze byc to spowodowane tym ze uzywa jakiegos motywu (niby oficjalny darmowy, chyba anselm black). Kazda pomoc mile widziana.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Ethri napisał:

zdjec przeslanych przez sms

w sensie mms? Gdzie sie te podglady nie wyswietlaja? W galerii? Probowales je pousuwac cleanerem, a pozniej zrestartowac tel, zeby je na nowo wgralo?

1 godzinę temu, Ethri napisał:

Czy moze byc to spowodowane tym ze uzywa jakiegos motywu

Watpliwa sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, kamillm napisał:

Watpliwa sprawa.

Niekoniecznie, niektóre motywy zmieniają wygląd apki od SMS

No ale tak jak piszesz, jeśli zmiana motywu nic nie da, to można spróbować wyczyścić dane apki od SMS

Edytowane przez RegimeOfTerror
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RegimeOfTerror. Jak najbardziej masz racje, zle przeczytałem, myslalem ze tata kolegi korzysta z jakiegoś launchera a on korzysta z motywu i tu jak najbardziej apka do sms moze sie zmienic. 

@Ethri. Zmien motyw, przeczysc dane apki i zobacz czy cos to da, tylko pamietaj ze czyszczac dane apki od sms traci sie smsy jesli dobrze pamietam, wiec backup zalecany, jak sie nie uda bedziemy myslec dalej ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, wszystko wiem. Probowalem takze uzyc Mi PCSuite, ale niestety nie czyta telefonu (podobnie zreszta do Mi3, ale z czego gdzies widzialem to czesty problem).

Zrobilem wiec backup na chmurze. Rozumiem ze jak wymaze sobie dane z aplikacji SMS, to potem automatycznie mi sie przywroci? Wiem ze to pytanie jest totalnie idiotyczne, ale nie robie tego sobie HEHE :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh.. glupio wyszlo. Sprawa rozwiazana. Przywrocilem jeszcze normalny motyw i wykonalem restart. Widocznie tamten nie obslugiwal podgladow. Dziekuje w takim razie za pomoc wszystkim. Do zamkniecia. : )

Edytowane przez Ethri
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...