Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Hej, prosił bym o jakąś pomoc: po 3 tyg. użytkowania wyskoczyły białe pionowe paski na połowie ekranu (podczas ładowania), po kilku godzinach powróciło do normalności na pół dnia, a następnie wyświetlacz zaczął źle działać (znowu podczas ładowania) (jak na zdjęciu), dodatkowo nad czytnikiem linii papilarnych zaczął się bardzo mocno grzać. Co mam zrobić by to naprawić? Telefon raz spadł z mniej więcej 80 cm, nie wiem czy to tego wina, czy wina producenta? Jeśli czegoś nie napisałem, proszę pisać.

20170130_151014.jpg

20170130_150917.jpg

16402079_1034210323375466_1582137678_n.png

Edytowane przez Dominik4162
  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...