Dominik4162 Opublikowano 30 Stycznia 2017 Opublikowano 30 Stycznia 2017 (edytowane) Hej, prosił bym o jakąś pomoc: po 3 tyg. użytkowania wyskoczyły białe pionowe paski na połowie ekranu (podczas ładowania), po kilku godzinach powróciło do normalności na pół dnia, a następnie wyświetlacz zaczął źle działać (znowu podczas ładowania) (jak na zdjęciu), dodatkowo nad czytnikiem linii papilarnych zaczął się bardzo mocno grzać. Co mam zrobić by to naprawić? Telefon raz spadł z mniej więcej 80 cm, nie wiem czy to tego wina, czy wina producenta? Jeśli czegoś nie napisałem, proszę pisać. Edytowane 30 Stycznia 2017 przez Dominik4162
Poohacz79 Opublikowano 30 Stycznia 2017 Opublikowano 30 Stycznia 2017 Bardzo możliwe że to po upadku. Możesz próbować reklamować jak masz jakąś sensowną gwarancję.
Rekomendowane odpowiedzi