Skocz do zawartości

Aktualizacja androida i miui


krzysiek1800

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!
Od ponad pół roku posiadam Redmi 3 pro (pierwszy smartfon z androidem na pokładzie), ale nie bawiłem się jeszcze nigdy w aktualizowanie (w załączniku informacje systemowe). Szukałem już poradników, ale wolałbym przy pierwszym update'cie nie zepsuć sobie telefonu :D. I teraz moje pierwsze pytanie - od czego zacząć i jak? Aktualizacja androida? Jakoś nie chce mi się wierzyć, że wystarczy pobrać najnowszą wersję miui i zainstalować aktualizerem. (No właśnie i jeszcze jedno - nowe update'y miui są dla każdego telefonu xiaomi? Czy dla niektórych już nie wychodzą?).            Dzięki za pomoc z góry!

Screenshot_2017-01-24-09-32-27-072_com.android.settings.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, krzysiek1800 napisał:

OK, zaktualizowałem miui do najnowszego, tylko nie da się teraz zmieniać motywów bo "motywy ze źródeł trzecich nie są wspierane". To odnośnie miui, a jeszcze chciałbym się dowiedzieć jak wygląda upgradeowanie androida?

Nie są, tak to zrobili Chińczycy, trzeba być designerem, zarejestrować się i wtedy dopiero można instalować motywy z dowolnych źródeł. Androida się upgrejduje razem z romem i Miui. To jest nierozłączne. Na razie jest tylko 5.1 a kiedy i czy kiedykolwiek będzie nowszy to nie wiadomo. W Miui to Miui określa funkcjonalność, nie wersja Androida na którym to jest zrobione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...